Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy egyáltalán nem vágyok egy olyan nőre, aki szeret sok mindenbe alul rendelt lenni, aki arra vágyik, hogy én irányítsam mindenben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsán hangzik, de én nem szeretném mindenben irányítani, hogy mindenben én döntsek, nem kedvelem az ilyen nőket. Ugyanez van a szexualitásnál is. Én azt szeretem, ha kölcsönösen hozzuk meg a döntéseket, és az ágyban is ne csak én legyek a domináns. Fiúk, lányok hogy vagytok ezzel?
2014. febr. 17. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Én kb. a kapcsolatokkal is úgy vagyok, mint a tánccal, azt szeretem, ha egyik fél sem rángatja a másikat ide-oda, együttműködik a két fél, de azért a férfi vezet.


Egyébként egyáltalán nem hangzik furcsán, amit mondasz, nem vagyunk egyformák.

2014. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
irányítani szeretek ez egyértelmű,vagy közös döntések,amiket én hozok meg tekintettel a másikra :D Általában el is várják hogy én döntsek de ötleteket észrevételeket szívesen meghallgatok a lánytól is. :D Aztán kitalálom mit ér.
2014. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság nem gond ilyen nőt találnod. Én szeretem, ha én hordom a nadrágot, de sok hozzászólás, vélemény alapján tudom, hogy sok olyan nő van, aki pont olyan, amit te lefestettél. Amúgy definiáld: normális

Ez a szó egy fölösleges szó, mert kb ilyen semmiből sem létezik.

2014. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én meg azt szeretem, ha a nő hordja a nadrágot :$
2014. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

igen, szerencsére legtöbb férfi nem bábra vágyik


fordítva is szörnyű, volt olyan exem, aki mindig mindenhez bólogatott, borzasztóvolt.

szeretem ha nekem van igazam, de nem mindenáron, hanem úgy, hogy tényleg igazam van és nem azt mondják:D

társat szeretek magam mellett, nem bábot

szerencsére a férjem ilyen..

nagyon erős akaratú, és határozott, de nem nyom el, hanem hagyjuk egymást érvényesülni.

pl anyósom meg van róla győződve, hogy én az erős nő elnyomom a fiát..ezt szóvá is tette, mi meg csak nevetünk, hiszen nem így van.


egyenrangúak vagyunk

2014. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom ennek megvan az evolúciós oka, de egyszerűen nekem ilyen a személyiségem, hogy nem szeretem úgy mondhatni mindenben hordani a nadrágot csak szeretni a másikat.
2014. febr. 17. 14:03
 7/10 anonim ***** válasza:

én évekig azért hajtottam el minden pasit mert vagy uralkodni akart rajtam, vagy ahhoz is tutyimutyi volt, hogy megfogja a kezem

most találtam olyat, akivel egyenrangúak vagyunk, együtt döntünk stb. amire mindig vágytam

normális, nem mindenki szereti az alá-fölérendelt viszonyokat

2014. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nézd ha ügyeket kell intézni,vagy főzni kell vagy takarítani akkor szeretem ha egy nő önálló :D és tőlem függetlenül is csinálja :DD
2014. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogx normális, ilyen is van szerencsére. Én hasonlóan vagyok, mint utolsó előtti: még csak olyan férfivel találkoztam, aki vagy irányítgatni akart, meg megmondani mit csináljak, vagy aki azt várta tőlem, hogy oldjam meg az életét.
2014. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak dolgok, amikbe a másik fél (legyen bármelyik) ne akarjon beleszólni, kivéve ha valami nagy hülyeséget akar az illetõ, amivel tönkretenné magát. Kedves kis tanácsok persze kellenek és az, hogy a másik fél meghallgassa.

És vannak a közös ügyek, egyforma beleszólási joggal vagy kicsit eltérhet, ha az egyik fél hozzáértõbb az adott dologgal kapcsolatban (legyen szó komolyabb vagy kisebb dolgokról).

Szóval egyenlõség, szakértelem, és teret hagyni a másiknak, én ezek mellett vagyok.


Amúgy szeretem, ha egy férfi határozott, és irányít, de csak mérsékelten.

2014. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!