Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok olyan ajándékokat adna, melyeket nem ő választott és vett meg?

Figyelt kérdés
A szülei vennének meg mindent amit aztán neked adna,úgy,hogy még csak nem is ő választotta.
2014. febr. 17. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem baj, nem ismerjük a körülményeket, nem tudjuk mi van a háttérben.
2014. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szólnék neki, hogy nem kötelező ezzel az ajándék témával foglalkoznia, az sem baj, ha nem ad semmit. Aztán ha olyan ajándékok, amiknek hasznát veszem, azért örülnék nekik. A hasznos dolgok mindig jól jönnek, mindegy kitől kapja őket az ember.
2014. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az,hogy ő még épp nem keres,tanul, de elég sok pénzt nyer innen-onnan. Abból semmit nem hajlandó ilyen dologra költeni, rábízza a szüleire, ők általában valami nagyobb dolgot vesznek nekem. Így sosem kaptam valami kis szerelmes dolgot, esetleg egy kicsit szíves plüssöt stb

Ezt nem is tudtam, egészen addig, amíg adott valamit, és én visszakérdeztem,hogy honnan tudta,hogy épp ilyen kellett,erre ő: nem tudtam, anyáék vették...

Sokkal jobban örülnék egy kis apróságnak vagy akár rajznak is, amit tudom,hogy ő választatott vagy készített...így olyan,mintha tartoznék a szüleinek:///

2014. febr. 17. 16:25
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, hasznos dolgok mindig, legtöbbször ruhadarabok. De rossz az a tudat,hogy őt még csak az sem érdekli mit ad...amit a kezébe nyomnak ideadja. Igaz nekem sincs saját keresetem, de meggyűjtöm arra a pénzt és én magam választok neki ajándékot ha úgy adódik...

Nem tudom, hogy szóljak neki tapintatosan? Ti hogyan mondanátok?

2014. febr. 17. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Számomra az ajándékozás lényege az, hogy személyes legyen. Gondosan választom ki, mit adok a páromnak, ha tehetem, készítek valamit, ha nem, akkor is én választom ki az ajándékát. Nagyon megbántana azzal, ha ennyi energiát fordítana a dologba, hogy átvenné a szüleitől, amit vettek nekem...
2014. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez az... a 3 válaszadó tökéletesen leírta.

Megbántanám szerintetek, ha azt mondanám,hogy ne erőltessük ezt a dolgot ha még annyi energiát sem fektet bele,hogy ő választja ki az ajándékot? Nem jönne az le neki,hogy én egy kis elégedetlen fruska vagyok?

2014. febr. 17. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem örülnék neki...


Nem kell, hogy nagy érték legyen az ajándék, de személyes... nekem, tőle...


ma napig megvan az a lepréselt rózsa, amit az önkormányzat elől lopott nekem... pedig ennek már lassan 21 éve. :))

2014. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!