Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves múltam. Eddig 1 barátom volt! Duci lány vagyok, és gátlásos. Van olyan ember aki szeretni tudna egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is van egy duci..vagyis kifejezetten kövér barátnőm de imádják a pasik mert vidám és jó a kisugárzása. Engem nem szeretnek mert mindig depi vagyok... hiába a vékonyság meg minden. Szóval dobd el a gátlásokat meg mindent, szórakozz és pasizz be, meglátod nem lesz gond :D
2009. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az előzővel. Nekem pl. van egy bnőm kb. 3-szor akkora de mindig vidám, vicces, és nem foglalkozik vele. Jó biztos van olyan aki zavar de legfeljebb nem az lesz a barátod. (: Szóval ne légy gátlásos nyugodtan járj bulizni is, van aki szereti az ilyen lányokat. (:
2009. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Most mondjam hogy hülye kérdésre hülye válasz? Idézlek: Eddig 1 barátom volt. Na hát azon a hangsúly, hogy már legalább volt egy valaki, akkor hol itt a probléma? Lezs más... Am meg lefogyni annyira nehéz, ha ez zavar téged? Mert úgy érzem hogy zavar.
2009. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek az előzőkkel, én is ismerek egy ilyen csajt, nem szép, elég molett is, de okos, kedves, nagyon jó természete van.

Ha boldog vagy, kiegyensúlyozott és elégedett, az látszani fog rajtad, és az ilyen kisugárzás lehengerlő.:) Ha nem vagy magaddal megelégedve, akkor próbálj kicsit változtatni magadon, az alakodon. Egy pár kilót nem olyan nagy dolog leadni, és szerintem kivirulnál tőle, nagyobb lenne az önbizalmad is. Hajrá!;)

2009. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Tegyél fel képet, akkor meg lehet mondani, hogy általában a "ducikedvelők" mit mondanak majd rád.

Ezen kívül nézz el néhány duci társkereső oldalra.

2009. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Van. Írj privit, és lehetőleg képet is mutass magadról! :P
2009. dec. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 kolosszus22 ***** válasza:
32%
Ha ennyire zavar akkor próbálj meg lefogyni, nem sírni kell hanem tenni valamit.
2009. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen...próbáltam,és kb 6 éve egyfolytában próbálom,és nem sírok:)

De ha normális választ nem tudsz adni inkább mi lenne ha felfordulnál?:D

2009. dec. 15. 21:48
 9/19 anonim ***** válasza:
ha annyira zavar a kövérség írj privát levelet és segítek ;) Én mondjuk még mindig kövér vok sztem de eddig 1 hónap alatt 12kg-t adtam le és nem nagy erőfeszítés kell hozzá csak kitartás. Ha érdekel írj üzit
2009. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kolosszus22 ***** válasza:
70%
Fordulj fel te! A válaszom normális volt! Nincs lehetetlen csak tehetetlen!
2009. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!