Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kéne kilábalnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne kilábalnom egy ilyen rossz és egyébként kellemetlen helyzetből? 17/f

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamba vagyok szerelmes, nagyjából már egy éve. Ő elutasított, igazából nem is játszott velem, csak valahogy én többet képzeltem a dolgokba, amikor nagyon jóban lettünk. Ez az elutasítás nem sokkal a tanév kezdete után volt, olyan október környékén. Azóta persze minden barátom elmondta, hogy felejtsem el és én is ezt érzem de azóta se sikerült egy 1-másfél hetet leszámítva, ekkor tényleg képes voltam egyáltalán nem rá gondolni, csak aztán valahogy visszaestem. Mindenesetre azóta egyáltalán semmilyen szinten nem kommunikálunk, még csak nem is köszönök neki és nagyon rosszul érzem magam ha véletlenül összeakad a tekintetünk. Nem tudom, hogy ez jó-e és nem is azért írtam ezt, hogy drámázzak csak egyszerűen tényleg kellemetlen és fáj is, mert én nem akarok csak barát lenni és ennek tudatában képtelen vagyok beszélni vele. Mire koncentráljak vagy mit gondoltok erről az egész helyzetről?
2014. febr. 17. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Koncentrálj a:

1) tanulásra, különösen az idegen nyelvek

2) arra h otthon h segíts a szüleidnek

3) kutyádra, macskára, lóra (amilyen állatotok van)

4) a sportra rendszeresen

2014. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!