Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? A véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? A véleményetekre, tanácsokra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Másfél év után szakított velem a párom, hogy már nem szerelmes. Van neki egy új kapcsolata, de ezzel együtt velem is beszélni akar mert azt mondja nem tud elengedni, lelkitársak vagyunk, csak bennem bízik meg. Mit tegyek?
2014. febr. 17. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Üsd le.1 fa.sz neki nem elég?
2014. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ASOT ***** válasza:
100%
ha vele kapcsolatban maradsz ilyen téren akkor sosem lesz mellette normális kapcsolatod...
2014. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért miért.... mert neki az sokkal kellemesebb, ha két nő is szereti, nem csak egy. Te meg hagyod? Mit tegyél? Mondd meg neki, hogy nem beszéltek többet. Na, ez jó lesz?
2014. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én elküldeném a fenébe :c Csak Neked fájna, ha így lenne. Ha pedig tényleg nem szerelmes Beléd, nincs mit tenni, másban fogod megtalálni a párod :) 17/f
2014. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Asot!!


Te nem egy veterán Gy.K felhasználó vagy véletlenül mert én ezt a nevet már évekkel ezelőtt láttam itt:D:D

De lehet ,h nem akkor sry...De már volt itt egy ASOT nagyon régen.XDXD

2014. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elküldtem, nem egyszer. De ha azt mondja, hogy szerelmes az új párjába, akkor mi szüksége lehet még rám?
2014. febr. 17. 19:59
 7/17 ASOT ***** válasza:

de. időnként vagyok időnként nem vagyok, időnként nem érek rá, időnként nem dolgozok időnként megunom, de mikor dolgozok általában itt vagyok, és mivel 8 éve ugyanott dolgozok íygy általában itt vagyok mikor dolgozok, ami azt jelenti hogy általában minden 3. vagy 4. nap.


Ha nem dolgozok nem is ülök gép elé mert unalmas... akkor örülök ha kiszabadulok az irodából....

2014. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy: végigasszisztálod a kapcsolatát, leszel a lelki szemetesládája, amíg mással kufircol, te pedig emiatt nem tudsz normális kapcsolatot létesíteni mással, mert még mindig reménykedsz, hogy ha ló nincs, szamár is jó alapon majd egyszer hátha rád fanyalodik.


Vagy: elküldöd a jó fenébe a divatos "lelki társ" dumájával együtt, minden kapcsolatot megszakítasz vele, jól elsiratod, aztán rendbe teszed a lelki világod és ha itt az ideje, találsz egy normális párt magadnak.

2014. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
bizony Asot régi veterán, de van amikor elteltek hónapok is és nem láttam.... pedig én szinte minden nap itt vagyok.
2014. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ASOT ***** válasza:
igen mint írtam munkából vagyok ha vagyok, azon kívül vannak barátok, család, nők lányok, meg az 1001 éjszaka meséi....hidd el 24 óra gép előtt ülés után te sem ülnél gép elé
2014. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!