Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? A véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? A véleményetekre, tanácsokra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Másfél év után szakított velem a párom, hogy már nem szerelmes. Van neki egy új kapcsolata, de ezzel együtt velem is beszélni akar mert azt mondja nem tud elengedni, lelkitársak vagyunk, csak bennem bízik meg. Mit tegyek?
2014. febr. 17. 19:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Próbálkozom, csak nagyon szeretem és iszonyatosan nehéz elfelejteni mert még mindig reménykedem..de majd az idő talán segít:)
2014. febr. 17. 20:10
 12/17 anonim ***** válasza:

AsoT!


Jó érzés látni ,h vannak még ilyen régről vissza térő arcok ezen az oldalon és nem vagyok egyedül:D:D

Én szintén így vagyok néha totál megunom ..néha Újra reggelek:D:D Ez poén !! XD azt hittem a régi szériából már mindenki kihalt. Sry ,h eltértem a kérdéstől.

2014. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ASOT ***** válasza:

hát jah :)

akikről tudok régiek, ők sokan még tanultak egyetem fősuli stb. Aztán végeztek és már nem jártak ide fel. mert munkájuk lett stb, és munkájuk közben nem tudnak feljönni ide, ha végeznek akkor meg ott a család barátok barátnő...


Nálam ez attól más, hogy olyan a munkám h közben netezek össze vissza-

2014. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 ASOT ***** válasza:
Kérdező bocsánat h szétszedtük a kérdésedet!
2014. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Semmi baj, kaptam rá jó válaszokat:)
2014. febr. 17. 20:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Talán barátkozni akar, de barátsággal sem tartozol neki, ha neked ez nem fér bele.
2014. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Barátkozni? Egy hónapja szakított velem, rá pár hétre már mással volt és azt mondja szerelmes belé. Ezért nem értem, hogy akkor miért keresett fel újra
2014. febr. 17. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!