Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időnként kell beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnként kell beszélni a párunkkal?

Figyelt kérdés

Mind a ketten külön városba járunk főiskolára.

Hétvégén szoktunk találkozni.

Nekem kell, hogy minimum 1 esetleg 2 napot ne beszéljünk egymással, mert soknak érzem de ha vele vagyok akkor meg nem akarok hazajönni és nagyon szeretem.

A fene se érti, hogy ha nem vagyok vele akkor nem hiányzik de ha vele vagyok akkor meg bármennyi időt vele tudnék lenni.

Viszont sokszor unalmasnak érzem a kapcsolatot. Ez lehet azért, mert télen a hidegben egész nap csak otthon vagyunk? Vagy mi lehet a gond?

21F


2014. febr. 18. 11:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Irónia volt a válasz de nem jött át nektek úgy látom.

Nem szakítok de valahogy akkor is felkéne dobni a dolgokat, hogy jobban kívánjam.

2014. febr. 18. 13:11
 12/13 anonim ***** válasza:

Neked már egy percet sem. Ha neked kell 1-2 nap szabi akkor nem vagy szerelmes, csak kell, hogy legyen egy barátnő, és a te ingerküszöböd ennyit vesz be.

És persze, hogy szereted ha találkoztok, gondolom dugtok orrba szájba és utána jó, hogy szerelmes vagy, de azért kéne 1-2nap szünet. Ti már inkább ne is költözzetek össze. Ez a kapcsolat egy kirakat. Kell, hogy legyen párod, hogy ne légy fatökű, hogy nincs barátnőd, meg van egy fix punci akit lehet kúrogatni, de te nem őt akarod. Ha valakit akarsz, vele minden perc élmény, és nincs olyan, hogy szünet kell.

Volt szerencsém.

2014. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt, hogy unalmas?

Egyébként ezt az ő részéről is érzed, hogy kicsit "unja" már? Vagy csak te érzel így?

Ha szereted és fontos neked, akkor biztosan ki tudtok találni valamit, hogy kicsit feldobjátok a kapcsolatotokat.

Biztos meg lehet ezt oldani, hiszen azt írod, hogy amikor együtt vagytok, akkor alig akarod otthagyni.

Lehet, hogy hétköznap azért nem akarsz vele annyira foglalkozni, beszélni, telefonozni, mert akkor jobban tudatosulna benned, hogy hiányzik, hogy nem lehettek együtt?

Mi naponta többször is beszélünk, de nem hinném, hogy ettől lesz jó vagy rossz egy kapcsolat. Attól ti még lehettek nagyon boldogok, hogy nem naponta, hanem x naponta beszéltek egymással.

És ha nincs is mit mondanod, nem történt veled semmi, az sem gond. Nem kell órákig mesélni egymásnak, elég egy fél perces hívás, elmondod, hogy gondoltál rá ma is, hogy szereted és hiányzik. Ebből tudni fogja, hogy foglalkozol vele és fontos neked, akkor is, ha nem vagytok éppen együtt.

2014. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!