Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen, hogy a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, hogy a szerelem csak úgy hipp-hopp elmúljon?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve szerelmes volt belém és velem akart lenni, még 3 hete is ezt érezte.

És most azt állítja, hogy elmúlt teljesen és nem szeret.

Ilyen van? A történet nagyon hosszú, röviden nem tudom elmesélni, szóval most tekintsünk el a részletektől, csak szimplán ez érdekelne, hogy létezik ilyen?

Mert én úgy gondolom, hogy akkor vagy eddig se szeretett, vagy még most is...


2014. febr. 18. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy még mindig szeret, csak már úgy gondolja, hogy inkább letagadja.

Vagy csak nagyon erős vonzalmat érzett, egy pillanatnyi fellángolás volt, amit összekevert a szerelem érzésével, aztán amire most rájött, hogy mégsem szerelem volt és ez a fellángolás pedig elmúlt.

Ha valaki igazán szerelmes, az nem múlik el egyik napról a másikra.

2014. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van, gondolom folyamatosan visszautasítottad, mert te nem akartál vele lenni. Ebbe bele lehet unni főleg ilyen hosszú idő alatt.

De ha te nem akartál vele lenni, akkor meg nem foglalkozz azzal, hogy szeret-e. Ne szórakozz vele.

2014. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Létezik ilyen, hogy a szerelem csak úgy hipp-hopp elmúljon?"


Létezik :'(

Barátnőmmel 3 hete vasárnap elmentünk az állatkertbe és ott mondta, hogy soha sem akar elhagyni, mert én vagyok az akiért érdemes felkelnie minden nap.

Másnap este munka után, csak úgy kidobott és azzal magyarázza, hogy már nem érez irántam semmit.

Legjobb barátja 4 napja mondta, hogy felregisztrált egy társkeresőre. Tegnap már az első randija is megvolt.

Ez nem tini-story. 24 és 25 éves, dolgozó emberekről beszélünk :'(

2014. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, számomra ez érdekes, én szerelmes vagyok, de összevesztünk, én össze vagyok törve, ő meg azt mondja, hogy szeret, de minden gond nélkül mondta, h jó akkor szakítsunk??? Én ezt nem értem. Utolsó Neked ez nagyon rossz lehet, átélem most nagyon, nem is tudom hogyan tovább
2014. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, téged csak áltattak.


Van ilyen; a szerelem mindig múlik, lehet az 1 nap alatt vagy 1 év alatt is.

2014. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,megismerkedett időközben mással,akit jobban szeret!
2014. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem voltatok együtt, akkor nem beléd volt szerelmes, hiszen nem is ismert igazán, hanem egy rád vetített képbe, amit elképzelt rólad és ez nagyon is elmúlhat.

Vagy az is lehet, hogy még mindig szeret, csak letagadja, mert valamiért már nem akar tőled semmit.

2014. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!