Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfog múlni idővel?

Figyelt kérdés
Mióta szakított velem a barátnőm szinte nembírom megállni hogy nenézzem meg legalább egyszer a myvipjét vagy nézzem hogy fönn-e van msnen stb.. eléggé érdekel mivan vele néha szoktam is vele beszélni de elég ritka... elég bunkó voltam vele mikor szakított velem meg őis... aztán hol elvagyunk hol összeveszünk valamin megint stb stb.... még mindig szeretem azért lehet ez? pedig jólenne
2009. dec. 9. 23:01
 1/5 A kérdező kommentje:
pedig jólenne elfelejteni*
2009. dec. 9. 23:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyértelmü hogy még mindig bele vagy zugva, de ha ö nem szeret akkor tegyél le rola.

És foglald el magad ne nézegesd a myvipjét meg semmi ne beszélj vele!

Ha ö is érez még valamit arra vannak az árulkodo jelek, és akkor kibékülhettek.

2009. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztosan el fog múlni, csak hagyj időt rá. Én fél évig csináltam ezt a szakítás után, addigra tanultam meg nélküle élni és kialakítani egy olyan életet, amiben neki már nem volt szerepe. Elcsépeltnek hangzik, de az idő tényleg mindent megold. Keress valami hobbit, ami eltereli a figyelmed róla, még ha nem is teljesen, de ideig-óráig. Azt viszont nem tartom jó ötletnek, hogy még mindig beszéltek, mert így csak újra és újra feltéped a sebeket és nem fognak begyógyulni. Szerintem egy időre szakítsd meg vele a kapcsolatot és bármennyire is nehéz ne keresd a társaságát egy ideig. Aztán ha úgy érzed, hogy rendbe jött az életed, akkor lehet, hogy beszélhettek újra veszekedések nélkül, viszont nem biztos, hogy akkor is szeretnéd még vele tartani a kapcsolatot. A barátok sokat tudnak segíteni ebben az időszakban.

22/L

2009. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nemtudomm... szerelmes már szerintem nemvagyok belé csak a sok emlék stb stb és hogy teljesen hirtelen történt a dolog és amikor utoljára láttam akkorsemvolt jó este szóval így mégroszabb..... Remélem ha összejövök mással akkor elfelejtem és csak akkor jut eszembe ha akarom
2009. dec. 10. 15:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy valamiért mindig szóbajövök és megy a találgatás szóval muszály beszélni exemmel...... de egészjól eldumálok már vele.... és inkább pont amikor dumálunk akkor pont nemgondolok rá soha....
2009. dec. 10. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!