Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud tanácsot adni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameoland kérdése:

Valaki tud tanácsot adni a problémámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan készülünk az első alkalomra. Viszont nekem már volt korábbi párkapcsolatom amikor is kisült,hogy hamar mentem megyek el. Aztán ezt az újfajta érzést megszoktam, de most nem tudom mit tehetnék. új barátnő,és az első nagy alkalommal magyarázkodjak,hogy ez lesz majd jobb és hosszabb is?! Talán előre is feleslegesen stresszelem magam és ez normális? (3 éve nem voltam senkivel)


Köszönöm a válaszokat



2014. febr. 19. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ő nem volt senkivel, azt se tudja mit várjon el tőled.
2014. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!