Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynál egy olyan embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynál egy olyan embert, aki fűnek fának tartozik, de nincs pénze kifizetni, és nem is akarja?

Figyelt kérdés

Az adósságbehajtó cégek hetente-2 hetente keresik. Tartozik még több cégnek, plusz 3-4 ismerősnek. Személyi hitelt is vett fel mielőtt megismerkedtünk. Egy ideig fizette.

Munkája az ország másik felén volt, ott béreltek 4en egy albérletet, minden a párom nevén volt. Ne fizették se a tv, se az internetet. Vett előfizetéses telefont, nem fizette ki, és havi 20-22 ezer ft a számla. Átment egy másik szolgáltatóhoz, ott sem fizetett. Az utolsó 2 havi rezsit sem fizette ki, majd felmondott a munkahelyén.

Most itt helyben dolgozik minimálbérért, persze kölcsönkéregetett néhány ismerőstől is.

Hirtelen mindenki a pénzét akarja, persze jogosan.

De én nem tudok fizetni.


2014. febr. 19. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem életem szerelme, akkor nagyon gyorsan. Ha igen, akkor csak pár év múlva :)
2014. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
El, az ilyen emberrel nem lehet tervezni és egyről a kettőre jutni.
2014. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze se jöttem volna vele. Felelőtlen, link alak.
2014. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miután hónapokig hazudott és átvert (a pénzt nyilván elköltötte de nem rám) akkor vajon ő életem szerelme? Nem hiszem. :(
2014. febr. 19. 23:26
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as

Mikor összejöttünk, nem ilyen volt. Mikor összeköltöztünk, fillérre pontosan a kezembe adta a fizetését. Én intéztem a pénzügyeket. Nem tudtam egyetlen tartozásáról sem, csak nemrég, mikor bekopogtak, hogy jöttek a pénzükért.

2014. febr. 19. 23:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
El, de nagyon gyorsan. Még a "megbízhatatlan" a legszebb jelző, amit tudnék rá mondani. Nagyon nem szeretnék egy éjjel arra kelni, hogy valamelyik "haverja" ránkrúgja az ajtót és komolyan kéri vissza a pénzét.
2014. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menekülj.
2014. febr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le! Nekem elképesztő az ilyen linkség! Számlák az elsők és nem kéregetek kölcsön, nem veszek fel személyi hitelt meg egyebeket.
2014. febr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ember mellett 00(dupla zéró!) a jövõ.Én messze elkerülöm az ilyet.Lehet szépfiu,tudhat a szexben maximálisan teljesiteni soha nem érezném mellette biztonságban magam.Sajnálom de ezek a selejt,parazita emberek.
2014. febr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, úgy ahogy az első írja.


Nem igazán a tartozás miatt, hanem a "nem is akaraja" kifizetni miatt

2014. febr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!