Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szánalmas, hogy egyesek hatalmas műsort csinálnak abból, hogy megkérik egy lány kezét?

Figyelt kérdés
Bevonnak rengeteg embert az egészbe, miközben csak kettejükre tartozna. De ez nem elég, még fel is veszik kamerára, aztán feltöltik netre, hogy ők milyen kreatívok meg álompár, és mennyire boldogok. Szerintem ez ultragáz.
2014. febr. 19. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Érdekes,az biztos.


Szerintem ez akkor jó,ha meghitten zajlik,de lehet,hogy nekik meg így tetszik jobban.

2014. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ja ott még

majd elmúlik ez nekik


de amúgy: igen

2014. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
nem vagy féltékeny erre véletlenül?
2014. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, vidám!
2014. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3: még véletlenül se.
2014. febr. 19. 23:55
 6/13 anonim válasza:
55%
Vagy csak féltékeny vagy? Mondjuk mi a párommal nem vertünk nagy hacacért... romantikusan kérte meg a kezem :) egy rejtvényt kellett megfejtenem, egy papírra volt írva egy kis találós kérdés, ez a papírfecni pedig ott volt abban a buszmegállóban ahol először találkoztunk, eztán megkérte a kezem :)
2014. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jajj, de romi! Nem tettétek fel facebookra? Hisz, olyan aranyos. Ja, nem.

Remélem le is térdelt a b@lfasz.

2014. febr. 20. 00:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Problémás lehet, mert mi van, ha nemet mond? Szerintem kettesben kellene elintézni a lánykérést, és ha megvan a válasz, megünnepelni az eljegyzést a családdal és barátokkal.
2014. febr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Közömbösen hat rám mindez tehát, hiszen kevés közöm van számomra ismeretlen emberek eljegyzési szokásaihoz is...és még sok máshoz is. Alapvetően több dologhoz van kevés közöm a világban, mint sok :D
2014. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A legrosszabb hogy téged odakötöznek egy székhez és arra kényszerítenek hogy végignézde... ja nem. Szóval ha nem tetszik s*zard le. Ők is így állnak hozzád. :)
2014. febr. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!