Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szánalmas, hogy egyesek hatalmas műsort csinálnak abból, hogy megkérik egy lány kezét?

Figyelt kérdés
Bevonnak rengeteg embert az egészbe, miközben csak kettejükre tartozna. De ez nem elég, még fel is veszik kamerára, aztán feltöltik netre, hogy ők milyen kreatívok meg álompár, és mennyire boldogok. Szerintem ez ultragáz.
2014. febr. 19. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem vagy féltékeny, akkor csak hülye vagy.

Tudod: normális esetben ez egy életre szóló döntés.

Persze van, aki csak büszkélkedni akar vele, de ez már az ő baja.

2014. febr. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kinek mi....


Engem sokkolt volna...:)


De nem, nem tartom szánalmasnak, csak akkor amikor a lány csak azért mond igent, mert közönség is van.


Én szeretem megnézni, de sosem vágytam volna hasonlőra, szerencsére a férjem is tudta;)

2014. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát kérdező, világossá vált számomra hogy egy érzelmi fogyatékos és irigy ember vagy ha így érint :D... biztos a kutyának sem kellesz de ez van :
2014. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!