Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehetne manapság megismerk...

Hol lehetne manapság megismerkedni, rendes, aranyos, kedves lányokkal, ha a facebook egy hatalmas csalódás, felszínes, buta csajok gyűjtőhelye és nincs se lány haverom, se olyan környezetben nem mozgok, ahol lányokkal tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Mennyben az angyalok között.

Szóval el kell patkolnod ahhoz, de hogy biztosra menj hogy oda kerülsz e nem pedig a tűzbe, így tegyél sok jót!

2013. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt a nyár, szedj össze pár havert és irány egy fesztivál.
2013. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fesztiválokon jaja.
2013. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 csillamponii21 válasza:
Legyen önbizalmad, lehet hogy valakinek éppen te tetszel, csak nem mer kezdeményezni. Legyél kicsit rámenősebb de ne túlzottan, mert az visszataszító. Ejts el a kinézett lányra egy mosolyt, az ölni tud :) Akárhol megtalálhatod a párodat, leginkább akkor fog összejönni, amikor nem is számítasz rá. Lehet, hogy éppen a facebook lesz az. :) Sok sikert
2013. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen általánosításokat, mindenhol csak hülye ribik vannak...arra nem gondoltál, h esetleg Te nem adsz esélyt egyiknek sem? csak felszínesen előítéleteket gyártasz...így máshol se fogsz sikerrel járni.
2013. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is ugyanolyan csajok vannak a facebookon, mindegyiknek ugyanaz a stílusa... Gáz!
2013. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lora, ne vedd magadra, én a tapasztalataimat írtam le.
2013. jún. 3. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem veszem magamra! Csak sajnálom azokat a lányokat, akik mindent megtesznek a pasiért és le vannak sz*rva.. ezért inkább tanácsnak szántam az előbbi írásomat.
2013. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Facebookon 10 ből 8 fiatal csaj profilja mellett ott van 150-300 kép, mindegyik alatt 100-200 like. Körülrajongják őket a fiúk, nem fognak egy visszahúzódó, nem túl helyes sráccal kezdeni, mikor minden ujjukra jut helyes és gazdag srác is a környezetükből. Ez a facebook átka.
2013. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!