Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek (lányok) bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek (lányok) bejönnek az ilyen típusú fiúk? Ha irtok választ legyetek oly szívesek saját életkort is

Figyelt kérdés
érzéketlen:Képtelen kimutatni az érzéseit. Nem csak szófukar, de a kedves tetteket sem viszi túlzásba. Nem tud szívből örülni semminek, általában mogorva. Gyakran egy régebbi csalódásra hivatkozik, ám valójában ő így van összerakva. Az érzéketlen férfi nem változik meg, ezért csak akkor tarts ki mellette, ha megelégszel annyival, amennyit ő képes adni – és az nem túl sok.
2014. febr. 20. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, mégis mi tetszene a jellemében?
2014. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
no!
2014. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1.es és neked milyen "fajták" tetszenek?
2014. febr. 20. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ.
2014. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ha ez nem ,akkor irnátok olyat ami nagyon tetszik?
2014. febr. 20. 20:52
 7/9 fahéjas Alien ***** válasza:

Nem kell túlzásba vinni a kedvességet, azzal nincs bajom vagy azzal se, ha nehezen mutatja ki az érzéseit.

- de a többi nagyon nem szimpatikus.

Az olyasvalakit preferálom, aki felkavar, mint egy ezer éves állóvizet, nyitott a világra, ha azt mondom csináljunk éticsigaszépségversenyt, akkor röhög rajta, de összegyűjtjük a mező fél éticsiga családját. Jó ez tök beteg, de nekem meg szimpi, ilyennel nem is találkoztam még. Meg azt is kedvelem, ha nem értek valami összefüggést, akkor azt el tudja nekem magyarázni az illető. Egyenlő félként kezel. - és ott lehetünk egymásnak, ha baj van.

2014. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm 7es
2014. febr. 20. 21:11
 9/9 anonim válasza:
Az ilyen fiúkban/ férfiakban is meglehet találni a jót, és az ilyenben az a jó amikor te csalsz egy kis mosolyt az arcára, de tényleg vannak reménytelen esetek is amikor próbálkozol mindennel nála de semmi, semmi nem töri meg.
2014. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!