Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétfőn vallom be a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asam kérdése:

Hétfőn vallom be a lánynak mit érzek iránta, az normális hogy ha most be vagyok *****va?

Figyelt kérdés
igen / nem / csak én
2014. febr. 20. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :D Normális :P
2014. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2014. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni megtenni :/
2014. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még csak csütörtök van.... majd szombat magasságában lesz normális:D
2014. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megfogom hidd el de nem tudom miért van hogy félek picit tényleg még csak csütörtök van de köszi a válaszokat :)
2014. febr. 20. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

miért érzed úgy, hogy el kell mondanod? Én erre lennék kíváncsi.


Szerintem akkor érdemes, ha már jártok. Ha járni akarsz vele,akkor meg inkább cselekedj,csókold meg,és mond el, hogy többet szeretnél tőle, mint barátság.

2014. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Más is félne, hidd el :-)
2014. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert ő nem egy olyan lány akihez odamész egy buliban és ha jól előadod magad akkor nyertél
2014. febr. 20. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!