Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? Ti milyen jövőt jósolnátok az olvasottak alapján?

Figyelt kérdés

Adott egy 19 éves lány és egy 20 éves fiú.

Kereken 5 éve vannak együtt.

Elsők voltam egymásnak minden egyes téren.

Szexuális téren minden a legtökéletesebb, passzolnak az elvárások, összeillenek.

Megjárták már a poklok poklát, és a menyországot is együtt.

Vannak hullámvölgyek, de kapcsolatukat inkább a harmonia jellemzi, mivel együtt és egyszerre nőttek fel és a személyiségük egymás után igazodva fejlődött ki.

Mindketten nagyon szeretik egymást, ebben a világban úgymondd kivételek.

Szerintetek ez egy továbbra is fenntartható kapcsolat? Van esély a házasságra?

Biztos forrásból tudom, hogy a lány már szeretné egy kicsit komolyabban venni a kapcsolatot, mondjuk összeköltözés, de a fiú bizonytalan... Na, mi a véleményetek?:) Szerintetek a fiú miért bizonytalan? Mitől tart?



2014. febr. 20. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiatal még...
2014. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ezek általánosságok, semmi konkrétum, amiből következtetni lehetne.


Azt tudom neked mondani, hogy van egy barti házaspár, akik óvodás koruk óta szerelmesek voltak egymásba. A lányuk ma már orvos, és három unokájuk van.


Az élet ezt is produkálhatja, meg az ellenkezőjét is.

2014. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért mert kereken 5 éve vannak együtt...

Láttam már hasonló kapcsolatot ami jól végződött,viszont nagyrészt az a jellemző,hogy az egyik félben(vagy mindkettőben)ott van az,hogy "igen,szeretem,kötődöm hozzá,de még csak ő volt,sok dolog kimaradt az életemből".

Ezt egymással kéne megbeszélni,gondolom a lány tudja,hogy a fiúnak vannak-e ilyen gondjai.

2014. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ez a kapcsolat különleges, mivel 1 már nagyon sok mindent túl élt, és most van a virágkora kb. 2éve, és 2 igen, a lány és a fiú között megvan a kellő kommunikácio, annyi, hogy egyszer a fiú azt mondta, hogy ő majd csak pár év múlva akarja kb. 2-3 az eljegyzést meg az összeköltözést, a lány meg az a ragaszkodóbb típús. Persze vár, és megadja a fiúnak a lehetőséget és az esélyt arra hogy majd akkor lépjen amikor ő akar, de azért belülről valahol a gondolat emészti, hogy miért hezitál...

Ők egy olyan környezetben élnek (nem Magyarországon) ahol, még az emancipáció és a sok szingli nincs annyira elterjedve, úgymondd, nem annyira fertőzőtt még ez a zóna...

2014. febr. 20. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen kapcsolatok 99%-a, ha házasság lesz belőle, válással végződik. A kamasz szerelmek nagyon ritkán tartanak ki egy életen át és nem is az a feladatuk. Félek, nagy csalódás lesz ebből a végén, de kívánom, ne legyen igazam és ti legyetek az 1 %.
2014. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Megjósolhatatlan, mi lesz, de jó eséllyel indulnak az életben. Az viszont biztos, hogy neked semmi közöd hozzájuk, ne reménykedj.
2014. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!