Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi a rosszabb ha eltűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a rosszabb ha eltűnik a nő egy időre vagy ha megmondja hogy nagyot csalódott bennetek?

Figyelt kérdés

Rövid történet van egy srác akivel ismerkedünk osszejarunk egy ideje.

1-2 dolgot megtudtam ami miatt nem tartom teljesen oszintenek.

Nem mondhatom el neki mit hallottam mert akkor kiderül kinek járt e a szája.

Viszont hülyének ne nézzen senki.


Irjam le neki hogy nem tartom oszintenek vagy ha ír jelentkezőket egyszerűen ne reagaljak.

Melyik a rosszabb nektek?


Ha erdeklem őt mondjuk úgy számítok neki melyik esne rosszabbul?



Mit tudtam meg nem mondhatom el neki



2014. febr. 20. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
legyél őszinte...
2014. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte vele, ha már egyszer azért nem akarsz tőle semmit, mert ő nem őszinte veled...
2014. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat szeretnék


1-2 szót rosszul írtam a telóm átirta bocs

2014. febr. 20. 22:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Most minel jobban ki akarsz cseszni vele vagy kimeletesebb akarsz lenni?
2014. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hülyének nem néz senki mert lássuk be nem az eszedért szeretett.És úgyis elmondod fűnek fának mert titkot azt biztos nem tudsz tartani.Úgyhogy édes mindegy mit mondasz neki ő is megtudja.
2014. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor b+ magad.... elé állsz és megmondod h mi a helyzet, ugye milyen qrva nehéznek hangzik????
2014. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moszuke ***** válasza:

ha eltűnik szó nélkül akkor le van ejtve a kiscsaj.

ha megmondja nagyot csalódott bennem, megkérdezem, hogy miért és ha valami baromság miatt akkor a képébe röhögök és le van ejtve a kiscsaj.

2014. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem esne rosszul,max nevetnék rajta mekkora óvodás vagy egy pletyka alapján.
2014. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Bár a fiúkat kérdezted látom, de az sehova se vezet ha két fél nem őszinte egymáshoz, pláne akkor ah komolyabban akarnak vmit egymástól.El kell mondani mik az aggályaid, ha meg tudjátok beszélni, talán van értelme, de ha nem ez csak mindig rosszabb lesz hidd el.És sajnos tapasztalatból mondom, sokkal rosszabb ha utólag esel pofára, és egy csapásra elveszted a bizalmad, na abbol nehezebb fölmerni magad...
2014. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kérdőre vonnám.Hogy egyáltalán igaz-e,amit más mondott.Tőle szeretném hallani.Így a legtisztább.
2014. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!