Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi a rosszabb ha eltűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a rosszabb ha eltűnik a nő egy időre vagy ha megmondja hogy nagyot csalódott bennetek?

Figyelt kérdés

Rövid történet van egy srác akivel ismerkedünk osszejarunk egy ideje.

1-2 dolgot megtudtam ami miatt nem tartom teljesen oszintenek.

Nem mondhatom el neki mit hallottam mert akkor kiderül kinek járt e a szája.

Viszont hülyének ne nézzen senki.


Irjam le neki hogy nem tartom oszintenek vagy ha ír jelentkezőket egyszerűen ne reagaljak.

Melyik a rosszabb nektek?


Ha erdeklem őt mondjuk úgy számítok neki melyik esne rosszabbul?



Mit tudtam meg nem mondhatom el neki



2014. febr. 20. 22:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És akinek eljárt a szája szavahihető?

Belegondoltál abba, hogy lehet a pletykás nem őszinte?

Engem is sokan próbálnak rossz fényben feltüntetni barátnőm előtt, mert ők szeretnének vele lenni, és sajnos úgy néz ki, hogy sikerült is.

2014. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mi lehet olyan durva ami miatt szó nélkül lelépnél? Mit tett az a srác konkrétan? Megcsalt vagy ilyesmi?
2014. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!