Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Hogy mondjam el...

Mit tegyek? Hogy mondjam el egy férfinak, hohy vannak felé érzéseim?

Figyelt kérdés
Félénk vagyok ilyen téren. Ő már adott nekem jeleket,hogy neki is bejövök,de nem tudom. Igaz az életkorunk eléggé eltérő én 20 éves vagyok ő 40 körüli ,de azt mondta,hogy nem zavarja a kor,engem se. Nincs senkije.

2013. szept. 9. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy "szeretlek"

Hallottad már ezt a szót? Szerintem igen. Szóval használd fel minden tudásodat és mond ki ezt neki a szádon.

2013. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nagyon félek tőle,ugyanakkor már szeretnék vele lenni.Szerintetek nem fog kiröhögni?
2013. szept. 9. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:

2 esélyes a dolog mint minden.

Ha nem próbálod meg akkor sosem derül ki.

Mindenki megéli élete során hogy nem-et kap.

2013. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ebből mi jó sülne ki (anélkül, hogy ismeretlenül is tönkre akarnám tenni a kettőtök életét, mert nem szándékom). Csak abba gondolj bele, hogy még ha komoly is lenne a dolog, 20 év múlva te még mindig csak 40 lennél, ő meg már kb. 60, nem is beszélve arról, hogy ha eljön nála a kapuzárási pánik, akkor valószínűleg lecserél téged egy sokkal fiatalabbra, ami még nagyobb gáz akkor, ha esetleg már gyerekek vannak nálatok. Plusz nincs túl sok bizonyíték arra sem, hogy ő komolyan gondol bármit is, jóllehet egyikőtöket sem ismerem. Lehet, hogy csak szeretőnek használna téged, és talán csak eltékozolnád a fiatalságodat. Persze ez a ti dolgotok (illetve a te dolgod), csak azért írtam le ezeket, hogy nem árt kicsit gondolkodnod is a jövődön. Szép dolgok az érzések, de sok mindent el lehet rontani fiatalon, amit később sokkal nehezebb helyrehozni.
2013. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adj neki szendvicset. Férfinak a szendvics olyan, mint nőnek a virág.
2013. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Komolyakat szeretnék
2013. szept. 9. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszed viccelek?

Férfi sosem felejt el olyan nőt akitől ételt kapott. Ha az étel mellé még szex is volt azt biztosan nem felejti.

Most visszagondolok melyikre emlékszem jobban, akitől csak ételt vagy akitől csak szexet kaptam, azt kell mondjam többségben vannak azok akiktől csak ételt.

Még a konyhásnénire is jobban emlékszem mint némelyik alkalmi kapcsolatomra.

ÚÚúristen... lehet hogy aszexuális vagyok?!?

2013. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi azért
2013. szept. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!