Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kapcsolatban élő és nős férfiak tesznek folyton ajánlatokat?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, egyedülálló és keresem a társamat, de nem görcsölök rá. Viszont azért vannak határok!

Számomra megdöbbentő, hogy mennyi kapcsolatban élő és/vagy házas férfi tesz ajánlatokat. A legutóbbinak épp most terhes a felesége az első gyerekkel és állítása szerint még sosem csalta meg....

Akkor pont most és pont velem akarná? Hát ez marha jó...

Én elhiszem,hogy terhesség alatt bolondulnak a hormonok, lehet h nincs is szex, de ez lenne a megoldás?

Nekem ez elkeserítő , mert olyan férfira vágyom akitől majd lehet gyerekem és megbízhatok benne, de minél több ilyet látok , annál inkább bizalmatlan leszek.

Nyilván nem lehet általánosítani, nem mindenki egyforma, de nem tudom hol vannak még értelmes felfogású emberek.

Ti hogy látjátok?



2014. febr. 21. 11:38
1 2 3
 1/21 Noydra ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz a hűtlen g..cikkel... szerinted sosem csalta meg? :D

Jaaaaajj....

2014. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok ajánlatot kapok házas férfiaktól, ráadásul még akkor is ha nem vagyok egyedülálló. Ez elég elkeserítő, mert ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy vajon velem is ezt csinálják?
2014. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

dettó ugyan úgy ahogy te kérdező..

Ez már egy elkorcsosodott generáció sajnos sok a patkány és rettenetesen kevés a normális "EMBER"

Ez a terhesség alatti félre kúró férfi nálam eddig ez a topp ennél undorítóbb aljas ,férget még nem láttam komolyan,de tudom ,h millió ilyen van ..

2014. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos felelősséget a legtöbben már nem szeretnének vállalni,csak dugni egy jót és kész.Probléma nincs,téma lezárva.Csak kérdés,hogy így merrefelé is tartunk ?
2014. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Egész egyszerű.

Nem kapják meg otthon a feleségüktől, mert nem adja meg az asszony.

2014. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Noydra ***** válasza:
22%
Sokszor valóban az lehet, ha az asszony megadná, be lépnének félre.
2014. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ezt nem beszélik meg a párjukkal,nem vele közösen oldják meg a problémát,hanem a tudta nélkül,a háta mögött.Mi ez ha nem menekülés a probléma elől?
2014. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%

"Ez már egy elkorcsosodott generáció sajnos sok a patkány és rettenetesen kevés a normális "EMBER"

Ez a terhesség alatti félre kúró férfi nálam eddig ez a topp ennél undorítóbb aljas ,férget még nem láttam komolyan,de tudom ,h millió ilyen van .."

Hü de magas erkölcsi szinten itélkezel. Az ilyen itészektöl mentse meg a joisten a világot!!!!!!!!!!!

2014. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem vitatom a kérdező és a hozzászólók érveit, mert tény és való, magam is egyet értek ezekkel.

De azért azt se felejtsük el, hogy sokan mégis belemennek a fenti dolgok tudtával is, tehát azért a másik oldal sem hófehér teljesen.

28/F (aki még sosem volt hűtlen)

2014. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én nem ítélkezem, tudom,hogy nem nekem írtad.

Szimplán a tapasztalataim és az érzéseim alapján írtam a kérdést...

Amúgy tény és való, hogy nem szabad ítélkezni általánosságban sem, mert sosem lehet tudni, mi van egy adott kapcsolatban, amiben sose felejtsük el, hogy KÉT ember van. Tehát nem lehet csak az egyik hibás. Ott már tényleg gond van, ha olyan elkeseredett az egyik, hogy máshol keres vigaszt.

Csak akkor erősnek kellene lenni és lezárni ami nem megy.... itt van a buktató, mert ezt nem vállalják sokan, inkább a titkolózás, hazugság, stressz ami ezzel jár.

2014. febr. 21. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!