Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szakítás után van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítás után van esély?

Figyelt kérdés

Az ok amiért szakított velem a barátnőm:

nem bírja már ezt a sok veszekedést mert így már nem olyan boldog mint régen és nem látja értelmét a dolgoknak... azt is hogy már nem úgy szeret mint az elején de még szeret... :S



2014. jan. 26. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Van esély. De ahhoz ketten kelletek és felnõttként. Nem veszekedni, hanem megbeszélni. Meghallani a másik mondanivalóját. Sok munka lehet. Döntsd el, megéri-e.
2014. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából megérné... csak ha Ő azt mondta hogy már nem akarja akkor én tartom is hozzá Magamat és így nem tudom hogy mitcsináljak mert ha rá erőltetem attól nem lesz jobb ezt Maga is tudja/ Tudod :)
2014. jan. 26. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Éreztesd vele, hogy neked még mindig fontos és hiányzik neked, ettől még tiszteletben tartod az ő döntését, mégis valamilyen szinten kicsit tudnál rá hatni. Ha a lány érdeklődik, próbáljatok minél több közös programot csinálni, olyanokat, amiket a kapcsolatotok elején is.

Próbálj türelmes lenni hozzá, de tudasd vele, hogy neki is oda kell figyelnie! :)

Sok szerencsét!

2014. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem köszi :))
2014. jan. 26. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha múlik a szerelem, nem sokat tudsz tenni. Ebben a korban különben is az a dolgod, hogy keresgélj, ismerkedj, csalódj, és tanulj a hibáidból.
2014. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés
2014. jan. 28. 13:32
 7/7 Emberek ***** válasza:
majdnem teljesen ilyen szituban voltam, de nálunk végleg vége lett
2014. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!