Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
Most van elösször barátom kb. egy hónapja vagyonk együtt nem tudunk sokszor találkozni ezért nagyon hiányzik és ha nagy neheze összejönne hogy lássuk egymást akkor lemondja mert dolga van. Nagyon szomorú vagyok emiatt lehet hogy nem is szeret.

2014. febr. 22. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszinte vélemény jön. Ha úgy érzed nem szeret, átgondoltad még egyszer, és még mindig így látod, akkor szakíts Vele. Neked is csak azt tudom írni, hogy valószínűleg elhamarkodtátok. Ehhez több kell, mint pár hét, hogy megismerj valakit, és tudd, igazán szeretitek egymást. Lépj tovább, és jönni fog valaki, aki törődik veled, szeret Téged, és Te is szereted magad mellette, boldog leszel Vele :) Csak ezt tudom tanácsolni. Remélem segíthettem :) 17/f
2014. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!