Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntenétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntenétek a helyemben? (szerelem vs. Boldog kapcsolat)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezek a fogalmak nem ellentétesek egymással, sőt, együtt kéne járniuk, de most ez a helyzet.

Szóval, ugyanakkor ismertem meg mindkét srácot, így nem áll a szokásos "ha az elsőt igazán szerettem volna..." stb szöveg. Mindkettőjükkel jártam már pár hónapig, nem volt semmi oka a szakításnak, tehát nem csináltak semmit rosszul vagy ilyesmi, egyszerűen nem tudok dönteni, hogy mi a fontosabb, mit kéne választanom ez a két dolog közül:

A: az a srác, akivel most újra együtt vagyok pár hónapja, ez az igazi álomkapcsolat, tényleg, mindenben olyan, mint amit elképzeltem magamnak, boldog vagyok, ha vele vagyok, nagyon is, és szeretem. De nem szerelemmel sajnos. És ez már soha nem is lesz így attól tartok, ha eddig nem... Viszont boldog lennék vele bármeddig, ugyanolyan, mint én, egyszerűen minden tökéletes lenne, de mégse az ugye, hiszen nem vagyok szerelmes. A másik srácba pedig igen...mióta csak ismerem, minden egyes nap őt akarom, már többször is próbáltunk elszakadni egymástól, de egyszerűem nem megy egyikőnknek se... de persze előbb-utóbb úgyis elfelejtem, és akkor ha elmúlik ez az őrület, akkor nem lenne semmi gond a mostani kapcsolatommal.

B: ez a másik srác, akibe szerelmes vagyok... viszont vele lenne pár önfeledt hónapunk és ennyi, ennek a dolognak nincs jövője. De félek, hogyha őt választom, akkor csak még rosszabb lesz, ha vége... És most légyszi ne menjünk bele abba, hogy lehet, hogy vele is tartós lenne, mert nem, nem lenne az, szóval ezekből induljatok ki légyszi csak, amiket írtam.

Mások pedig egyáltalán nem tudnak érdekelni, hiába lenne mondjuk az a jó lehetőség, hogy keressek egy harmadik személyt, most ez nem megy semmiképp.

22L


2014. febr. 6. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
egyik sem. mindkettő szar hosszútávon
2014. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bizony,egyik sem megfelelő számmodra!


az elsővel egy idő után már kín lesz szerelem nélkül,és rájössz, hogy a legjobb barátoddal szexelni nem jó...majd meg is undorodsz és már barátság sem lesz...még időbe szakíts,ne áltasd se magad,sem őt,és ne is rabold az időtöket!


a másodikkal pedig nem működik egyszerűen,nem vagytok egymáshoz valók,ezért nem jöttök ki,csak valami miatt visszahúztok,hátha majd jobb lesz...de nem lesz jobb...

2014. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak a második sráccal egyszerűen annyira boldogok vagyunk együtt, semmi se számít, az az igazi boldog, önfeledt érzés, amit máskor egyszerűen nem tud tapasztalni az ember.

Az első pedig... ennyi erővel minden kapcsolatból egyszer ez lesz, akkor sose lesz hosszútávon senkim? :( Vagy mindig el fogok vágyódni?

2014. febr. 6. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a szerelmet. Hidd el, abszolút értem az érzéseidet a másik sráccal kapcsolatban is, nem érted, hogy mi baj veled, ha képes vagy egy ilyenről lemondani. De fiatal vagy még és csak magadért vagy felelős, most még megtehed, később talán nem. Később megbannad valószínűleg ha elszalasztanad. 18L
2014. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az első sráccal csak az a baj, hogy ott van a másik, akkor csak be kell ismerned megadnak azt, amit ide leírtál. Tehát, hogy annak a kapcsoltnak semmi értelme nem lenne, az csak vágy.
2014. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!