Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a lány mit vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a lány mit vegyek neki osztálykarácsonyra 800-1500 ft-ig?

Figyelt kérdés

Na mákomra azt a lányt húztam aki rohadtul bejön és talán szeretem is. És nem tudom mit vegyek neki fenti ár kategóriában. Gondoltam valami ékszerre de az meg viszonylag drága. Nagyon tetszik ez a csaj.. köszi a segítségeket

13


2009. dec. 10. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Plüss esetleg

Tisztálkodásit NEM ajánlanám

"és talán szeretem is"- ez viszont nem szerencsés megfogalmazás, ezt mondanád neki is?

2009. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

plüss jó ötlet

bizonytalan vagyok

2009. dec. 10. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Hógömb, angyalka, plüss, mécses (tudod ilyen házikó alakú), gyertya, több nem jut eszembe.


Ékszert semmiképpen ne vegyél neki, mert azzal rögtön elárulod magad. Azt csak akkor szabad, ha már a barátnőd.

2009. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
plüss mindenképpen :) azokat én imádom... v vékony kis ezüstgyűrű kilehet fogni némelyiket ien 1000-1500 ft környékén
2009. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ékszert veszel akkor ne törődj a kerettel, ha nyiltan ki akarod mutatni mit érzel valami szives cuccot
2009. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szerintem ne gyertyát vagy ilyesmit mert az nagyon elcsépelt már...szerintem lehetnél kreatívabb.főleg ha azt is a csaj tudomására kell hoznod,hogy bejön neked.Egyébként lehet kapni nagyon jó kis csajos öveket kínai üzletekben 1000-1500 Ftért.szívecskéset csillagosat stb :)annak hasznát is venné(nem úgy mint egy gyertyának amit max meggyújtani tud :D ) és örülne biztos neki. :)
2009. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy vékony, ízléses ezüst karkötőt szerintem már találsz ebben az árkategóriában:) Vagy fülbevalót. De mindenféleképp vigyél egy lányt a vásárláshoz:D Plüss is jó ötlet:)
2009. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akármit is veszel, írj egy kedves, és szép üdvözlő kártyát, én azokat akkor is (több év után) örömmel veszem elő ha az ajándékot már kidobtam :) Próbáld megtudni mit szeret és olyat vegyél, mert akkor tudni fogja, hogy igyekeztél a kedvére tenni.
2009. dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat sokat segítettetek nekem, a fülbe való vagy karkötő annál maradok amúgy a barátnőitől tudom, hogy ilyet szeret. De nektek is nagyon köszönöm!
2009. dec. 11. 21:40
 10/10 anonim válasza:
Hát most nekünk is lesz ajándékozás de nem tudom mit vegyek a pénzt leszarom.:D
2012. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!