Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kidobott az utcára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kidobott az utcára, azért mert késik a fizetésem?

Figyelt kérdés

Együtt élünk 5 éve.Pont ebben a hónapban késik a fizetésem.

Nállunk állandoan a pénz miatt mrgy a veszekedés.Azt mondta a főnököm,hogy ma oda adja a pénzt,de ez nem így lett ìgy a barátom mindent hozzám vágott(butorok)elhordott mindennek!Igaz,hogy hibás vagyok mert enni nem tudunk mit.De a barátom azért 15.000ft-ért vesz videojátékot a számlájára,mert ugyis kifizetem.Most az utcán vagyok mar 4 órája és agyalok.Mit csinaljak?



2014. febr. 22. 17:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
-AKI MEG KOMOLYAN VETTE,HOGY BAJBAN VAN,ANNAK ELUTASÍTOTTA A SEGITSÉGÉT! CSak szeretné,hogy egy kicsit sajnálják!!!
2014. febr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
A 26-os válaszoló én voltam, tehát komolyan vettem, de arra nem reagált, hogy írja ki a lakhelyét, csak arra, hogy miből gondolják egyesek, hogy kamu. Na mindegy, ha igaz is, akkor megérdemli a sorsát, ha kamu, akkor húzzon máshova trollkodni!
2014. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Jó hogy mar a szemelyi szamomat nem kered el! Amugy Budapesten lakom ennyit eleg tudni!! És sajnos nem kamu,most a szuleimnel vagyok! Nem fogom minden adatomat le ir i..
2014. febr. 23. 14:18
 34/34 anonim ***** válasza:

... Nem azt írtam, hogy ide teregesd ki... Hanem létezik privát üzenet!!! És, ha tényleg akkor bajban vagy, akkor nem mindegy, hogy megtudják hol laksz?


Amikor a volt pasim megvert írtam fb-on az egyik barátomnak, hogy jöjjön elém, mert amíg alszik az a szemét, lelépek mellőle. De, ha nem lettek volna barátaim, se szüleim és másnak nem tudtam volna szólni, én kiírtam volna valahova, hogy segítsen valaki és egy központi helyet megadtam volna, ahova tud értem jönni.


Mindegy, te tudod, mint írtam, ha neked ez jó, abba ne hagyd!

2014. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!