Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyenge érzelmileg?

Figyelt kérdés

Együtt élünk de nem vagyunk házasok.Azt észre vettem,hogy emberekkel tud kemény lenni így velem is.Ami a szívén az a száján.

Viszont az állatokkal egész más.Most nem arról van szó,hogy sajnálja mondjuk a malacot mert le kell vágni,hanem ilyesmiken mint például ma is történt.Megyünk kocsival és megpillant egy kecskét ami ki volt kötve egy karóra és teljesen fel volt tekeredve rá.A fejét se tudta már felemelni annyira...Közben esett is az eső....Kikelt az autóból is odament hozzá és kiszabadította.Meg is könnyezte egy kicsit...

Ezt sajnos nem tudom hova tenni...Van más is ilyen?Ami azért érdekes,hogy más emberrel ha vitája van akkor képes lenne beverni a képét is...Állatokkal egész más!

Én 22N ő 23F


2014. febr. 22. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Az ember tehet róla ahova jut, és tud segíteni magán. Egy állat nem.


Az hogy az állatokat jobbra becsüli mint az embert az szerintem nem érzelmi gyengeség..

2014. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Van, aki másképp viszonyul az állatokhoz, mint az emberekhez. Ismerek nem egyet, aki inkább kutyát akar, gyereket nem. De mi köze az egésznek ahhoz, hogy nem vagytok házasok, vagy hogy te hány éves vagy? Amúgy túl sokat analizálod a párodat, pedig a másik kérdésed szerint már 5 éve együtt vagytok.
2014. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Inkább ilyen legyen,mint egy érzelmi nulla.
2014. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. febr. 22. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gyengének nevezném, hanem állatbarátnak. Szerintem én is sajnáltam volna szerencsétlen kecskét, és kitekerem, pedig nem vagyok annyira nagy állatbolond.
2014. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"emberekkel tud kemény lenni így velem is. Viszont az állatokkal egész más."


Mivel az ember tud értelmesen gondolkodni, módjában áll cselekedni, nincs kiszolgáltatva és megfélemlítve, saját magáért felelős, ezzel szemben az állat úgy és addig él, ahogyan a gazdája gondolja... ilyen egyszerű.

2014. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kérdező neked baj van az agyaddal


miért lenne gyenge? egy állat kiszolgáltatott, olyan mint egy gyerek

2014. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!