Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik párkapcsolat hazugságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik párkapcsolat hazugságok nélkül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
hát nem hiszem :( bár a remény hal meg utoljára
2009. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik!!! Ez lenne a természetes! Én szüleim mindig arra neveltek, hogy mindenkinek mondjak igazat még, ha a másiknak nem is tetszik az igazság. Ők is mindig igazat mondanak egymásnak. Soha nem hazudtam egyik barátomnak se! Sőt volt olyan, hogy olyan dolgokat mondtam el neki ami után a szakítás veszélye is fenn állt, de mertem vállalni, met mit ér az egész, ha nem mondok igazat?
2009. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nincsen boldog (sem boldogtalan) párkapcsolat, ha nincs hazugság... gondolj csak bele. Ha azt mondod a párodnak, hogy "Te vagy a legszebb/legcukibb" az már hazugságnak minősül.(:
2009. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat NEM létezik hazugságok nélkül.Ha belegondolsz,még ha nagyobb és fontos dolgokban őszinte vagy is,hányszor,de hányszor füllentesz naponta!Ami valamennyire már hazugságnak számít.Én ebből indulok ki.
2009. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik.Pici-apró füllentések,hazugságok mindenhol léteznek :) ÉS persze van amiről jobb is ha nem tud a párunk.Persze ez csak az apró dolgokra értem.
2009. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy az előttem írók milyen apró füllentésekre gondoltak, de nálunk nincs hazudozás és füllentés se. Amit mondok, azt komolyan gondolom, ha valami nem tetszik, azt is megmondom, akárcsak a párom nekem.. Ettől vagyunk együtt 6 éve, nem attól, mert mindenfajta szép dologgal ámítjuk egymást..
2009. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21:15-el egyet értek énis ugy voltam vele hogy öszinte leszek hozzá mert szeretem de amikor valami olyat mondtam még 1 évvel ezelött még a mai napig is hallgatom és már mondtam neki hogy jobb lett volna ha hazudok?Mert ha neked ez kell akkor innentől kezdve hazudhatok is neked...!Szóval soha nem lehet tudni hogy ha akarsz is mibe legyél öszinte!
2009. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző barátom is mindig igazat mondott nekem!=) Elég nyers volt, de, akkor is elfogadtam!!:D Mai világba a méda manipulál és mindenhol azt látni, hogy az emberek szétmennek és hazudoznak, de ez megy enélkül is!=) És sokkal jobb érzés szerintem tiszta kapcsolatban élni. 21:15ös voltam:)
2009. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"21:15"-nek...tudod milyen jó lenne!De amikor már ugy érzed hogy hazudik és már biztos is vagy benne annál rosszabb nincs.Na és akkor mondom azt hogy nesze neked őszinteség:S:S:S:S
2010. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!