Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem számít semmit ugye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem számít semmit ugye, csak egy kis ideig tart és vége lesz ugye? Érezhetek iránta valamit? (lent. )

Figyelt kérdés

Nos már együtt vagyok több mint egy éve a barátommal... 15 vagyok, ő 19. Minden teljesen jó a kapcsolatunkban, szeretjük egymást, foglalkozunk egymással.

Néha mikor unatkozom szoktam chatroulettezni... De nem olyan vetkőzőset hanem csak beszélgetek. És tegnap összeakadtam egy 17 éves magyar sráccal aki nem messze lakik tőlem... Elkezdtünk beszélgetni. És kiderült hogy neki is olyan ízlése van zenében mint nekem (rocker). És akkor elkezdtünk beszélgetni skype-on is. Hajnal 2-ig webkameráztunk... Meg énekelt, gitározott nekem. És nagyon jól elvoltunk. És közben egyáltalán nem gondoltam a barátomra, mikor kérdezte van e valakim hárítottam... Nem vagyok büszke erre, ráadásul elhívtam egy koncertre amire a barátommal akartam menni... Most meg azt várom hogy feljöjjön és beszélgessünk... Érzek iránta valamit? Vagy csak egy kis flörtölésre vágytam és ennyi?

Előre is köszi.



2014. febr. 23. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
lel. Inkább dobd ki a csávódat.
2014. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ez a tipikus, "meglátni és megszeretni" dolog. Valószínűleg eleged is van a 15 évesként 19 éves presztízsből tartott barátodból. Akivel csak azért vagy, mert "tapasztalt", s nem látod be, hogy te meg azért vagy neki, mert korabeli csajokkal nem tud mit kezdeni. A szexben megteszel neki mindent amire vágyik így jó.

De ez az esti srác tényleg megtetszett neked.... nem.. ez nem csak ennyi volt, de a bonyodalom még csak most indul.

2014. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Te jó ég... Egyetlen egyszer beszéltél vele, nem igaz? Persze hogy vonzz az ismeretlen, örülsz, ha olyannal találkozol, aki hasonló hozzád, és persze ha vonzónak tűnik egy pasi, akkor vonzz.

De barátod van, ezt nem kell letagadni, és ha barátod van, elvileg nem ismerkedsz mással, főleg ha vonzódsz hozzá, akkor nem. Ez az erkölcsös hozzáállás.

Egy ismeretlent meg rögtön elhívni koncertre a barátod helyet... Gondolkozzál már el magadon! Ha pedig ennyire unod a barátodat, akkor ne szórakozz vele, hanem szakíts! Egy ismeretlenért meg ne légy annyira oda, mivel tudod, csak elképzeled valami tökéletesnek, de a valóság teljesen más. Majd megismered, de akkor ne ismerkedj más férfival, aki vonzz, ha barátod van!

2014. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem ő való akkor hozzád. Érzel iránta valamit, és korban is jobban passzoltok. Van közös témátok, megfeletkezel mindenről csak ő fontos. Én szakítanék a barátoddal a helyedben
2014. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma este megint beszélgetünk meg webkamerázunk és ugyan olyan jól elvagyunk. Az előbb mondta, hogy megtalálta facebookomat és gondolom látta hogy kapcsolatban vagyok mert látszott az arcán de aztán ugyan olyan jókat beszéltünk mint előtte.:)
2014. febr. 23. 21:14
 6/8 anonim válasza:
Szerintem ne dobd ki a barátodat rögtön... a másik srácot alig ismered. és beszélgess barátoddal sokat, tudd meg, hogy még mindig nagyon szeret-e, és te is gondolkozz ezen.
2014. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, amit az utolsó írt az meg volt... Az utóbbi időben eléggé nagy hullámvölgyben voltunk, de megbeszéltünk mindent és bebizonyította hogy mit érez és most már megint nagyon jó minden a barátommal! :)
2014. márc. 8. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
15 éves vagy, szóval még gyerek, lehet, hogy nem tudtad, hogy nem kell feltétlenül járni valakivel, meg rögtön az elsőre akinek te is bejössz, lecsapni- döntsd már el, melyiket szereted, és ne hitegesd egyiket se!!
2014. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!