Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha életébe nem látta de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha életébe nem látta de már kapcsolatban van és lefekszik vele?

Figyelt kérdés

Szóval egy 15 éves lány rámírt és beszélgettünk facebook-on néha és azt mondja van barátja mert facebook-on beszélgetnek és neki tetszik a srác! "Még sose találkoztak"

2 hónapja beszélgetnek és azt mondja hogy a srác nem sokkára lemegy hozzá és lefekszik vele! Magyarán ez manapság úgy működik hogy én kapcsolatban vagyok olyan csajjal akit még sose láttam? Kérek pár véleményt hogy netalán én látom roszul a dolgot?



2014. febr. 23. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Na már most, manapság, úgy működik, hogy ha te beszélsz egy tizenöt éves csitrivel, és nála ez így működik, akkor manapság ez így működik? Nem, manapság ez nem így működik. Van akivel igen, van akivel nem.
2014. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösszi a választ! Az zavart hogy írtam neki hogy ez nem kapcsolat ö meg nem fogta fel! Ez max alkalmi!
2014. febr. 23. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
:D te mit akarsz megmagyarázni egy 15 éves gyereknek? Persze hogy nem érti. Azért próbálkozni szabad, de aztán inkább hagyd, nem fogja megérteni. És honnan tudod, hogy alkalmi? :) Mintha nem szerethetnék meg egymást :P Attól még, hogy butus..
2014. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért még nem prosti, hogy egy idióta, figyelmeztesd inkább a nemibetegségek veszélyeire!
2014. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mintha nem szerethetnék meg egymást"

Egy 15 éves gyereknek fogalma sincs róla, mi a szerelem. Főleg úgy, hogy nem is látta, nem is érezte még a fickót.

2014. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!