Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, sem nélküled, megöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, sem nélküled, megöl a bizonytalanság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

egy éve tart már a szakítás folyamata

8éve vagyunk együtt (első szerelem mindkettőnknek)

de ellaposodott,másra vágytunk mindketten,szakítottunk,2-3 hét 4 fal között,sírva telt,mikor visszakönyörögte magát.örültem.de nem működött néhány hétnél tovább,szétmentünk megint.aztán én könyörögtem magam vissza fél évvel később.

mégse jó.most megint szakítás..úgy érzem nekem ő már inkább családtag,nem akarok még 'nyugdíjasan' egymás mellett éldegélni.

már rég túl lehetnénk ezen az egészen ennyi idő alatt.

de nem megy se együtt,se külön::(


Valaki hasonló helyzetben?

hosszú kapcsolat véget ért?

van kedve valakinek beszélgetni?:(

L25


2014. febr. 23. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elhatároztam,hogy ma szakítok,ha végre elérhető lesz a jelenleg még páromnak nevezett illető,szóval átérzem a helyzetedet.Mi nem vagyunk ugyan annyi ideje együtt,mint ti,de elég viharos kapcsolatról van szó,többször eljutottunk a szakítás gondolatáig,aztán rendre kibékültünk.Moat viszont eljutottam addig a pontig,hogy elég.Javaslom,ne várd meg ezt a pontot,ne nyújtsd a dolgot,mint a rétestésztát.Amikor már tele vagy kérdőjelekkel és bizonytalansággal,akkor elkövetkezik a vég,eddigi tapasztalataim szerint.Egyébként nekem is volt hosszú,majdnem hat évig tartó kapcsolatom,abból is nehéz volt kikecmeregni,de jobban megérte,mint nyűglődni.

2014. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BatorK válasza:
100%

Próbáljatok megújulni, eljárni helyekre, bolondságokat csinálni együtt, mintha most jönnétek össze. Beszélgessetek tabuk nélkül, őszintén.


Én évekig nem tudtam kiheverni az első szerelem elvesztését, most banális dolgokon a második ment gallyra...


Ha van bennetek elég elszántság, mentsétek meg, ha mégsem sikerül, legalább megpróbáltátok.

2014. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BatorK válasza:
Tök jó, hogy ketten válaszoltunk és totálisan az ellenkezőjét javasoljuk :D Sajnos ez olyan dolog, amit neked kell eldönteni. Van, hogy az ember már tényleg annyira kételkedik a másikban, hogy nem érdemes folytatni, de azért egy komoly kapcsolat megér annyit, hogy a hullámvölgyekkel is szembe nézzetek.
2014. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen hasonló a mienk is, csak mi nem szakítgattunk, bár én többször annak a szélén álltam. Sajnos nálunk én vagyok az, aki többet törődik a kapcsolattal és azt akarja, hogy jobban működjön, mert neki jó így. (hasonló hosszúságú kapcsolatról van szó)

Szerintem próbáld meg fokozatosan leépíteni, más, új dolgokat, változást hozz az életedbe.

2014. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moszuke ***** válasza:
100%

[link]


a videóban ha lusta vagy megnézni 2 dolgot említ.


írj egy búcsú levelet az exednek amit sosem adsz át neki. (a dolgok kiírása megnyugtat, sok gondolatot előhoz, stb.. de nehéz lesz elkezdeni, én is gubbasztottam pár percet az üres papír felett..)


a második, hogy írd le, hogy milyen hibákat követtél el, ennek milyen előjelei voltak amiket nem vettél észre.. ez a papír azért kell, hogy a jövőben ne ismételd meg ugyanazt amit az exeddel.


én ezt javaslom

2014. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez a mostani próbálkozás is arról szólt,hogy 'kezdjük elölről'.

nem megy,már vágyom arra,hogy eljárhassak,ismerkedjek.

mindig olyan szakítások voltak,hogy majd 'várlak vissza'

nincs többé értelme:(


a legnagyobb baj,hogy azon jár az agyam,hogy mi lett volna ha,mi lenne ha....

2014. febr. 23. 20:36
 7/7 A kérdező kommentje:

a levél dolog jó ötlet!

bár félnék visszaolvasni később:(

2014. febr. 23. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!