Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás, szerelem, mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, szerelem, mi van?

Figyelt kérdés

Már pár éve együtt vagyunk a párommal, azonban úgy érzem, valami megváltozott. Kb fél éve elmúlt a lángoló szerelem, de mindig visszatért egy időre. Most azonban mindig sírhatnékom van és nem tudom elképzelni, hogy ő legyen az első, akivel lefekszem, már nem tervezem vele a jövőmet. Ha megölel, még mindig melegség tölt el, de valami nagyon furcsa lett, nem tudom hogy mi.

Ha szakításra gondolok, egyből a közös emlékek jutnak eszembe, meg a tőle kapott ajándéktárgyak, mi lenne velük? A szívemhez nőtt Ő is, meg ezek a tárgyak is. Ez akkor van, ha egyedül vagyok. Amikor vele vagyok, akkor semmi ilyen gondolatom nincs, ha eszembe is jut, kiseprem az agyamból.


Valaki, aki élt már át ilyen (ilyesmi) helyzetet, tudna tanácsot adni? Vagy akiben tényleg segítő szándék van, nem pedig kioktatni akar. Tényleg nem volt még ilyen sosem, borzasztó érzés, nem szeretném elveszíteni, mégis valahogy vonz az új, hogy esetleg megismerni másokat, de tudom, hogy nála nem találnék jobbat, annyira szeret, mindent próbál megadni, egy "álom pasi"...

Előre is köszi, ha elolvastad és segítesz!



2014. jan. 27. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves fiú/lány vagy?
2014. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a kapcsolatok változnak ehhez nehéz alkalmazkodni és felismerni, hogy ez távolodás vagy változás...eldől, hogy mennyire erős a kötődés.
2014. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok. Tudom, fiatal és előttem az élet, de ez most fontos nekem. Visszanézve évek múltán lehet nevetek rajta egyet, de most valahogy nem tudok...
2014. jan. 27. 23:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Tippelni tudok csak, de én szerintem kezdesz ráunni, nincs semmi új már a kapcsolatotokban, ez a nagy helyzet.

Olyat ne mondj hogy nála jobbat nem találsz, igaz nem is fogsz,d e mást biztosan ha esetleg erre kerülne a sor.

De várj még a szakítással, ha tényleg igazán szeret téged ezzel nagyon összefogod törni a szívét és olyanokat fog majd neked mondani meg bizonyítgatni hogy szeret hogy attól te is megbánhatod ezt a döntést.

Figyelj ide, egy pár vagytok, egyik legfontosabb dolog egy párkapcsolatban a bizalom. Én javaslom hogy ülj le vele egy nyugodt környezetben ahol csak ketten vagytok, és beszéljétek meg a dolgokat.

Beszélj meg vele minden problémát, meg mindent hogy most jelenleg hogy érzed magad.

Ha nem beszéled meg vele a dolgokat és magadban tartod előbb utóbb rosszabb esz minden és ha a párod is észreveszi hogy valami nem stimmel akkor ehet ő is elgondolkodik bizonyos dolgokon és előbb utóbb lehet ebből szakítás az ő részéről is. Tehát ne tartsd magadban ezeket a gondolatokat, ülj le vele és beszéld meg amit ide kiírtál.

2014. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
és a barátod mennyi idős? és ha már pár éve vagytok együtt te meg 17 vagy mi ez a 'nem tudom elképzelni, hogy ő legyen az első, akivel lefekszem' ??? ne haragudj de ez nekem magas.. ha már évek óta együtt vagytok és nagy volt a szerelem mi tartott vissza a szextől? persze nem a szex a legfontosabb de ennyi ideje kínozni a fiút illetve ha nafy volt a szerelem nem értem miért nem történt meg.. hát úgy érzem bonyolult kapcsolat ..:/
2014. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4, köszönöm szépen! Igazad van...


#5, féltem nagyon az együttléttől. Mostanra már nem, viszont most már valahogy nem érzek rá igényt. Ő meg vár(t) rám, egy 18 és fél éves fiúhoz képest elég sok az a pár év.

Igen, "kicsit" bonyolult...:(

2014. jan. 27. 23:24
 7/12 anonim válasza:
5-ös vagyok. szerintem ez is számít egy kapcsolatban hogy azért pár év után a szex is legyen bevezetve.. az igényt nem csoda hogy nem érzed.. azért évek múlva nulla szex után nincs mit hiányolni.. ha még nem szeretnéd fel adni vele ezt a kapcsolatot akkor 'lassan' add be a derekad mert ez neki sem jó ..
2014. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
illetve a szex eléggé feldobja a kapcsolatot..:) és hát azt mindig lehet újítani szépíteni hogy ne legyen unalmas
2014. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg ülj le vele beszélni. Ne dobd el magadtól még. A kíváncsiság mindenkiben benne van, adig amíg nem tudod, hogy van-e jobb? És ha nincs? És ha van, de csak egy ideig tart a rózsaszín köd akövetkezővel is?

Egy ismerősöm az új keresése miatt dobott el fiatalon egy hosszú, harmónikus kapcsolatot, a "majd találok még egy ilyet" gondolat miatt és hányszor, de hányszor visszasírta azóta azt az embert.


Várj még vele ... az érzelem nem játék

2014. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyit fűznék csak hozzá az előző válaszokhoz, hogy a szex nem csak, hogy feldobja, de erősíti is a köteléket akár ha jó. Szerintem szereted te ezt a fiút. Viszont ha nem lesz szex egy idő után, akkor nem csoda ha leegyszerűsödik baráti kapcsolattá, utána meg nem csoda ha másra vágysz, mert már valószínűleg igen is szükségét éreznéd a testi szerelemnek. Szerintem ez az az új amire te vágysz. Próbáld meg tisztázni magadban, hogy a barátságon kívül érzel-e még iránta valamit. Az nem baj, ha elmúlt a kezdeti lángolás, az mindig el fog múlni. Ezzel ne keverd össze. Próbáljatok meg szexuálisan is közelebb kerülni egymáshoz, hogy ha nagyon nem megy, akkor hagyd inkább. Akkor valószínűleg már csak barátként szereted. Ez esetben azt lehet mondani, hogy talán "elrontottad" azzal, hogy ennyit várattad. De akkor úgy látszik, hogy ezen kellett elbuknia a kapcsolatotoknak. Az elrontást azért tettem idézőjelbe, mert ha nem érezted úgy, hogy készen állsz rá, akkor nem hibáztat senki. Ha csak féltél az együttléttől, mert fájni fog, meg biztos nem leszel elég jó neki, meg ilyenek, hát akkor igen, hibás vagy, de no problem, mindenki hibázik. Nem mondom, hogy a hozzád hasonló gondolkodásúakkal szokott az előfordulni, amiről a napokban volt kint kérdés, hogy 18 éves kora előtt nem veszíti el a szüzességét akár komoly kapcsolatban sem, később meg egy 2-3 hónapos viszonyban igen. Na jó, mondom:) Nem kioktatásnak szánom, majd úgyis észreveszed, hogy az életnek bizony kemény tanulópénzeket kell megfizetni. És ez alatt nem a diákhitelt értem, meg a hallgatói szerződést:D Ne félj annyira a szextől. Nincs jobb annál, mint olyannal elveszíteni a szüzességed, akiben bízol, akiről tudod, hogy mindennél jobban szeret. Gondolkozz kicsit azokon amiket mondtam, de semmiképp ne erőltess azért semmit:)
2014. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!