Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő létemre van egy berendezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre van egy berendezett lakásom és ez miért gond?

Figyelt kérdés

Nagyon jól indult volt párommal a kapcsolatunk, izzott a levegő, valódi szerelemmel szerettük egymást. Fél év után elmondtam van egy kis lakásom. Feljött, és elkezdett kritizálni mindent, de nem direktbe, csak leült és megjegyezte, ez hogy ki van ülve, stb. Rosszul érezte magát és mondta, hogy ezt én se kiadni se eladni nem fogom, neki a készbe kell bemennie, ahol nem tud mit alakítani már. Ezt ő maga mondta, ő saját magát kergette bele ebbe a gondolatokba. Fél évvel később mondtam én nem megyek albérletbe, ha van lakásom, amit nem fogok kiadni. Ultimátumot kapott, vagy a lakásomba költözik, vagy vége, mert nem megyek vele albérletbe. Ő közösen együtt akart kialakítani mindent az elképzelései szerint. Ennek már több mint négy éve, és ezek a problémák megmaradtak, és tovább görgettük magunk előtt. Innentől kezdve elkezdődtek a "játszmák", amik végig kísérték a kapcsolatunkat. Biztosan másképpen alakult volna az életünk, ha nem lenne berendezett lakásom. Talán az motiválta volna őt (megtehetné, hogy vegyen lakást, de inkább passzív jövedelemre gyűjt). Minden döntését, nem viccelek évekig fontolgatja legyen az egy TV vásárlás, vagy bármi más. Kicsit élet és döntésképtelennek gondoltam sokszor. Szakítottunk, szétköltözünk, de én szeretem. Nem így képzeltem el egy igazi női férfi kapcsolatot. Mit rontottunk el?


Ti hogy látjátok ezt a kérdést?

Érdemes ezt helyre hozni? Szünet után újra megpróbálni egy albérletben? Vagy egyáltalán nem illünk össze?


És más kapcsolataimban is így fogok járni? Vagy csak rossz társat választottam?



2014. febr. 23. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mi volt a kínja a srácnak, ez nem kéne, hogy gondot okozzon...
2014. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A srác egy barom.
2014. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakori kérdések... ahol a legritkább kérdéseket látom o.o
2014. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

TE semmit nem rontottál el.

Domináns szeretne lenni, - de nincs hozzá semmije, ezért téged próbálna leértékelni, - ez valahogy nem jó alap egy kapcsolathoz.

2014. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. A volt párod elég marha. 2. 1 részről viszont megértem. Nemtudom mennyire tudod elképzelni, de nagyonsokszor a barátai, ismerősei lenéznek 1 férfit aki a barátnője lakásában lakik éveken át úgy, hogy nem tett hozzá semmit. Én engem nem érdekelne, meg le se néznék senkit, érte, de sajnos megesik az ilyen.
2014. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindketten hibások vagytok mert egyikőtök se képes a kompromisszumra


Én például annak ellenére h sztem túlzásba vitte, valahol megértem a srácot mert egyáltalán nem értem miért nem lehet kiadni azt a lakást és együtt egy albérletbe költözni aminek a felét ő fizeti. így neked is több pénzed marad, mert feltételezem a kiadásból bejövő összeg saját zsebedbe menne. Dehát ilyenek a nők, rejtélyesek...


Sztem más kapcsolatban is így jársz legalábbis én is furán néznék rád. Mert manapság még mindig tudatalatt egy elvárt dolog h a férfi tartsa el a nőt és nem fordítva. Ha mondjuk fizetné neked a lakbért vagy ilyesmi, csak az meg milyen hülyén néz már ki. Az egyetlen megoldás lenne, ha neki is lenne egy saját kérója, de mivel nincs, vagy keress egy gazdagabb srácot, vagy pedig engedj, és ne tedd tönkre az önbecsülését, mert azzal hosszútávon mindketten csak szívtok.

2014. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes,hagyd ezt a pasit, ki a kicsit nem becsüli.. :/ (Az jelen esetben most téged nem érdemel meg)
2014. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Mi a bánatos fülemért költözzön el, ha van egy biztos pontja az életben? Jó hogy nem egyből eladatni akarják itt egyesek veled a lakásod. :D

Egyébként megértem a dolgot, az ő részéről is. Hisz semmi olyan nem volt a lakásban, aminek a beszerzésében segített volna, vagy ami közös döntésen alapszik.

Viszont nem hiszem el, hogy ezen így ki kellett akadni. Inkább örült volna annak, hogy olyan nőt talált, aki képes volt ezt elérni, mert nem sok van.


Szerintem csak egyszerűen nem a megfelelő embert választottad. Gondolom mind a ketten uralkodni akartatok valamilyen szinten, bár az alapján amit leírtál róla, hogy eleve döntésképtelen, nem értem, hogy mégis hogy akart volna berendezni egy lakást.

26/F

2014. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem teljesen értem mi tűnik egyeseknek olyan nagy dolognak az elköltözésben ami ráadásul ideiglenes.

nem moha vagy, vagy valami fa hogy egy helyen éljél egész életedben. ahogy fejlődsz az életed során úgy költözöl is. a magyar nép meg már eleve egy nomád nép leszármazottja, egyáltalán szellemileg is megterhelő egész életedet egy lyukban leélni. pláne ha még előnyöd is van abból h néha helyet változtatsz. a nyuggerek gondolkodnak így, nem egy huszonéves.

2014. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!