Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem az exem, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar 5 eve szakitottunk kozos megeggyezessel ugyanis tiltott szerelem volt. 4evig jartunk titokban mivel a szuleim nem akartak elfogadni mert roma es szerintuk szegyen lett volna a csalad szamara. Nehez volt szamunkra a folytonos bujkalas meg titokban talalkozgatas. En 16 o 17 volt mikor osszejottunk egyutt jartunk iskolaba stb. Feltunk szuleimtol es nem akarta o sem hogy osszevesszek veluk es elkuldjenek otthonrol igy szakitottunk. Most mar 3eve boldog hazassagban elek de mintha valami hianyozna belolem. Nagyon szeretem es tisztelem a ferjem nem is kivanhatnek jobbat de az exem meg mindig a szivem egy resze. Talan mert neha latom, neha beszelgetunk de mindig elmondom neki hogy le kell zarnunk a dolgot de nem akarja mert meg mindig szeret es en is ot(talan). Vagy csak az emlekek? Nem tudom. Talan a csaladom miatt elrontottam az eletem? Az biztos hogy erzelmileg a foldon vagyok. Ti mit gondoltok?
2014. febr. 24. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
én azt nem értem hogy miért memtél férjhez..ezt már akkor érezned kellett.
2014. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BIZTOSAN elrontottad az életedet. Eldobtad a szerelmet a társadalmi megítélésért. Szüleidnek ciki lett volna egy cigány fiú a családban. Te meghajoltál az akaratuk előtt. Aki van helyette úgy fest csak pótlék. Szóval ez nagyon nem jó így. Lehet nem kéne folytatnotok a házasságot sem, mert idő kérdése mikor lesz megcsalás a dologból, ha találkozol is a régi szerelmeddel. Előbb utóbb lassan el fogtok jutni az ágyig. Főleg ha részéről is maradt még vonzalom.
2014. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs annak jó vége ha romával jössz össze.
2014. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!