Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözzünk? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözzünk? Teljesen tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem baràtomat de mindkettőnk szülei tiltanak egymástol. Màr együtt sem aludhatunk. Nem rég kezdtünk el dolgozni es ugy van hogy jövő héten összeköltözünk. Szeretjük egymást. De pénzünk nincsen sok és félek ettől. Viszont a szüleink és főképp az enyémek làtni se akarjàk.
2014. febr. 24. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

"Teljesen tanàcstalan vagyok"


Akkor ne.

2014. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretnem nagyon csak kicsit felek
2014. febr. 24. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fiatal felnőttként is rászorultok szüleitek anyagi támogatására, akkor tényleg azt kell tennetek amit mondanak.


Egyéb esetben hallgasd meg figyelmesen szüleidet, és döntsél sorsodról. Mondjuk ha fiatalon tanulás helyett munkába állásra sarkalltak, akkor azért olyan sok jogalapjuk nincsen arra, hogy megmondják mit tegyél. Azt meg tudom érteni, ha egy egyetemista lánynak nem akarják engedni, hogy a nagy szerelemtől eszét vesztve abba hagyja a tanulmányait és elmenjen butikosnak, összeálljon egy alacsonyabb kulturális hátterű, iskolázatlanabb sráccal.

2014. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!