Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Somieva kérdése:

Ki hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
a barátommal vagy 2-3 napot vagy többet és előtte nem fingani, és mindig visszatartom ha kimegyek mosdóba meg pont nem kell és olyan rosszul érzem magam a gyomrom is ekkor már fura hangokat ad ki, de én cikinek tartom h előtte csináljam ezt.
2014. febr. 24. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hát fingjál előtte. ez annak a jele, hogy szereted és nem szégyellsz előtte semmit
2014. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi van? Nem mersz fingani? :DD
2014. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A bizalmi kapcsolat egyik alapja,hogy mersz előtte ilyeneket csinálni.
2014. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha elég sokat vagy valakivel, akkor az ilyenek nem lesznek cikik.

Lehet olyan is, hogy az egyikőtök pisil, a másikótok tampont cserél egyszerre(vagyis látjátok a másik mit csinál) és ilyen finomságok.

2014. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez jobb?
2014. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, én is így vagyok vele... Mondjuk nem arra gondolok amikor véletlen kicsúszik, hanem amikor kétpercenként hallom, az nagyon idegesít, én pedig előtte szintén visszafogom... Szüleim se csinálnak ilyet soha, talán innen van nekem is... Szerintem kinek mi fér bele, nekem ez nem igazán...

N

2014. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!