Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom túl közvetlen más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom túl közvetlen más nőkkel, én ha velem lenne ilyen valaki már félreérteném. Pl. túl kedvesen beszélget mosolyog előzékeny, ami nem probléma de, szerintem félreérthető. Más nők hogy vannak ezzel?

Figyelt kérdés
mi a jobb?? ha ráhagyom és akkor mások is azt gondolják,h milyen normális barátnője van, nem féltékenykedik megbízik a párjában, m nem érti félre a párja viselkedését v arra néznek jobb szemmel akinek a párja nem közvetlen a nőkkel?
2014. febr. 13. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyjd meg szerencsétlennek...

Ő olyan amilyen...

2014. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem ne azzal törődj, hogy mások milyen szemmel néznek rád. Ha megbízol a párodban, akkor nincs baj.
2014. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fog tudni megváltozni.. Én ilyen vagyok nőben..

Sajnos kerültem már kellemetlen szituba emiatt ( srác barátnője félreértette)

Mégsem tudok megváltozni..

Túl közvetlen nyitott, mosolygós személyiségem van.

Ami hibam, hogy könnyedén megérntek embereket.. Tudom, hogy félreérthető, pedig semmi lyan szándék sincs bennem... Szerencsére a férjem megérti, de nekem is fennakadna a szemem, ah egy masik lány igy viselkedne vele, de persze nem szólnék, csak figyelnék:)

2014. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!