Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Külföldön élek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Külföldön élek és ahol dolgozom van egy csaj aki nagyon tetszik és néha szoktam is látni munka közben csak soha nincs egyedül :/

Figyelt kérdés
De viszont mikor ebédelni megyünk van úgy hogy többször is rám néz ez mit jelent? Hogy adjam a tudtára hogy érdekel vagy legalább is tetszik? Válaszokat előre is köszönöm!
2014. febr. 24. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélni kéne vele, nem gondolod?
2014. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor rád néz akkor odamész és megkéred csatlakozzon hozzád ebéd közben majd beszédbe elegyedsz vele.
2014. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Öhh hát beszélni vele az esélytelen mert nagyon nem vagyok egy szép gyerek :D meg hát nem vagyok egy önbizalomban úszkáló fajta :D max ha egyedül lenne akkor beszélnék vele de hogy vannak mellette áhh :D
2014. febr. 25. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!