Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolatban ha a nő idősebb négy évvel, az normális? Működőképes lehet?

Figyelt kérdés
Én 26 lány, ő 22 fiú. Egy barátnője volt pár évig.
2014. febr. 24. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ne legyél ostoba.... fáj a kérdésed
2014. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kifejtenéd? :D
2014. febr. 24. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:

igen


a számok absztrakt dolgok, nem léteznek fizikailag


az emberek valósak, léteznek


az nem normális, ha két ember boldogsága közé egy szám áll


érted? egy szám

2014. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény, és akár így is lehet. Az érdekelne, hogy pl. családtervezés stb, komolyabb dolgok hogy érintenék őt?
2014. febr. 24. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Az én barátnőm több mint 10 évvel idősebb nálam. Sokkal. A hozzászólásom után tudom hogy jó pár férfi - de talán még nő is - gyomorforgatónak fogja ezt találni. Vannak általános sztereotípiák, ami alapján az emberek előítéleteket alkotnak. Én, mindaddig amíg nem ismertem meg ezt a nőt, egyszerűen felháborítónak tartottam a nagy korkülönbséget... 2-3 év max. Aztán megismerkedtem vele, barátkoztunk, jól éreztük magunkat egymással és ahogy teltek, múltak a hónapok, egyszer csak azt vettük észre hogy vonzódunk egymáshoz. Így alakult ki a kapcsolatunk és idestova 6 éve együtt vagyunk. Már együtt is élünk.


Nem tudom megmondani hogy ez normális-e vagy sem, a szerelem nem szab határokat, az érzelmeinket nem tudjuk irányítani. De a legfontosabb az életben hogy törekedjünk a boldogságra.


Mivel csak 4 év van köztetek, így család és egyéb téren nem lesz sok problémátok. Ha mindent meg tudtok beszélni anélkül hogy bármelyikőtök felkapná a vizet, kiakadna, megharagudna, akkor sosem lesz probléma köztetek. Köztünk akad, több mint 10 év (jóval több, de nem fogok számot mondani) már előhoz olyan gondokat, hogy én még szeretnék kipróbálni az életben ezt vagy azt, ő meg már nem kíváncsi rá. Gyerek is lehetne gond, én még nem érzem stabilnak az anyagi hátterem egy családalapításhoz és azt érzem, még szeretnék picit szabadabban élni, sok helyre kirándulni, nyaralni, járni az országot a világot, egy gyerek mellett ez sok-sok évig nehézkes. Vannak más céljaim is, amiket szeretnék előtte elérni. Szerencsém van hogy párom alapból nem szeretne gyereket, pedig más 30 év felett már igencsak a családalapításon gondolkodik. :)


Kedves kérdező, ne agyalj ezen a 4 éven, ez szinte jelentéktelen, már nem tizenévesek vagytok, mindketten felnőttetek.


25\F

2014. febr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelentéktelen ez a 4 év és nem ettől függ, hogy akar-e családot.
2014. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

25 évesen nem jönnék össze 29 éves nővel!


Miért?


Mert számomra életképtelen lenne ez a kapcsolat.

2014. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, miért?
2014. febr. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!