Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mennyire tudtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mennyire tudtok a baratnotokkel mindent megbeszelni? Van olyan amire kifejezetten nem szerettek valaszolni ha a baratnotok rakerdez?

Figyelt kérdés
/bocsi az ekezet hiany miatt/
2014. febr. 25. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Leszbikus lány vagyok, de inkább az enyém a "férfi" szerep. A barátnőmmel nem tudjuk egymás telefonkódját, vagy jelszavakat, mert nem is érdekel engem, hogy ő kivel és mit beszél, ezek az ő privát dolgai. Megbeszélünk sok mindent, de pl. nála észrevettem, hogy sok mindent csak erős faggatás után mond el, mert előfordult, hogy találkoztunk, morcosan jött, hisztizett és nem is miattam volt, de persze, hogy azt gondoltam, hogy miattam. Alig akarta elmondani, hogy mi történt. Van, amit én sem mondok el neki, mert nem akarok neki panaszkodni, ha találkozunk. De azért a bizalom megvan. Csak amíg nem vagyunk házasok, addig nem kell mindent egymás orrára kötni. Meg aztán is, azért kis privátszféra maradjon.
2014. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9-es vagyok : a jelszavakat én ajánlottam fel , én nem akarom,hogy bármi titok is legyen
2014. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi egymással mindent megbeszélünk, egymás jelszavát szinte mindenhez tudjuk... nekem alapvető dolog, hogy egy embernek a teljes életét tudjam kitéve-betéve :D És Ő is az enyémet! :) Persze vannak olyan dolgok, amiket nem kötünk egymás orrára, de szerintem ha már több éve együtt vagytok, illene mindenkinek mindent tudnia a másikról, ha érdekli! :)
2014. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
9-es persze nem is hittem hogy szónélkül belekontárkodik.. :) nekem általában olyan ismerőseimnél fordulelő ez a jelszócsere dologg akik már 1-2 éve együtt vannak:) köszönöm a válaszokat
2014. febr. 25. 18:38
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi mar majdnem 10 éve együtt vagyunk :)
2014. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!