Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyakszívás miatt szakítás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyakszívás miatt szakítás? Van értelme?

Figyelt kérdés

úgy volt, hogy megkértem, hogy ne szívjon a nyakamat de puszilni szabad! de ő végül valahogy elszívta jó nagyot és csúnya lett. kiakadtam és hazaküldtem (nálam volt)

ti mit tennétek? kiváncsi vagyok rátok is. szerintem baromság lenne emiatt szakítani vagy igen?


2014. febr. 25. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az volt baromság, hogy emiatt elküldted! Az oké, hogy elmondod neki, h neked ez nem tetszik, de könyörgöm ilyen miatt elküldeni?!


ilyen miatt ne szakítsatok

2014. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha emaitt szakítás felmerült benned akkor szakíts nyuodtan, mert ez a kapcsolat gyenge lábakon áll. Abban igazad van, hogy a kérésed ellenére tette, de ha ezt nem tudjátok megbeszélni akkor kár folytatni
2014. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
számodra annyit jelent ez a kapcsolat, hogy egy nyakszívás miatt a szakításon gondolkozol. ezek alapján azt mondom, hogy nyugodtan szakíts. ne rabold más idejét.
2014. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szergej55 ***** válasza:
Igen!
2014. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha 10 évesek vagytok megértem :)
2014. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én imádok nyakat szívni, és az is jól esik,ha az enyémet szívja egy nő.

De xzerintem nem gyerekes dolog az, amit élvez az ember, hanem élvezetes.

ha esetleg az ember attól tart, hogy másnap ezért megszólják, olyan helyen kell csinálni, ahol nem látszik pl a nő mellei, vagy combjai.

Én nem tartom gyerekesnek és nem is érdekelnek azok, akik megjegyzik, így nekem lehet látható helyen is.

És nem vagyok már tini, huszonéves vagyok.

Ez a másik véglet, aki felkapja rajta a vizet...

Hát, nem tudom ha ezen ki tudtál ennyire akadni, mi lesz amikor elöször részegen akar megdugni?

Vagy amikor úgy érzed hogy förtöl egy lánnyal(még ha csak sima beszélgetés, akkor is)?

Kinyírod?

Vagy sírsz és szakítasz?

És fordítsuk meg.

Ha ő elviseli a hülyeségeidet, az természetes igaz?

De ha neked kéne az övét(legalábbis szerinted az) akkor már meginogsz?

Szerintem kicsit fura.

2014. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mondjuk így belegondolva, jó nagy mafla lehet a srác, ha nem ért a szép szóból. nem tiszteli a hölgyeményt.
2014. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na takarodjál vissza barbie babázni
2014. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!