Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon megbántott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon megbántott, azóta se értem, hogy mondhatott ilyet? Túl reagálom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időbe felszedtem 8-10 kg, de annyira nem vészes, mert előtte csont és bőr voltam.Mindenki azt mondja, hogy így sokkal jobban nézek ki. Csak a barátom piszkál mindig, hogy híztam.

Ma csinált popcornt, és beszólt nekem a szobába úgy, hogy "csüh-csüh"...olyan paraszt hangon.Elöször nem értettem mire mondja, aztán lesett, hogy a disznóknak szólnak így amikor viszik a moslékot.

Máskor is voltak hasonló esetek, de ez esett a legrosszabbúl eddig.Kérdeztem tőle, hogy így már nem szeret? Erre azt mondta "De."

Közben ő sem egy nádszál virág, 187cm - 85-90kg.Mire fel szól le engem?!

22/L (172cm, 63kg)


2014. febr. 25. 23:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy hasonló sztorim :)

48 kiló volt a "versenysúlyom" éveken át, képtelen voltam 1-2 kilónál többet felszedni, akárhogy zabáltam. Aztán másfél éve rám is feljött 8-10 kiló, és végre jól éreztem magamat a bőrömben, arányosan híztam mindenhová. Volt, aki észre sem vette, hogy híztam, amikor pedig megtudták, hogy 10 kilót szedtem fel, nem is akarták elhinni.

Akkoriban távkapcsolatban voltunk az exemmel, és mikor végre tudtunk találkozni, nekem is többször beszólt kedvesen, hogy milyen nagy lett a fenekem :P De én ezt abszolút nem vettem a lelkemre, hiszen én jobban éreztem magam, mint valaha.

A te magasságodhoz kell a 63 kiló. Ha magadnak és másoknak is tetszel így, akkor vagy hagyd figyelmen kívül a barátod piszkálódását, vagy próbáld meg megbeszélni vele, hogy neked így jó, és nem akarsz újra lefogyni. Csak annyit ér el ezzel, hogy megbánt, miközben te elfogadod őt úgy - a nem nádszál alkatával -, ahogy van.

2014. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
ne fogyj le, teljesen rendben vagy
2014. febr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Csapd fejbe a popcorn-os tállal, majd elhallgat. :D
2014. febr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat!A baj az, hogy mondtam már neki, hogy idegesítenek a megnyílvánulásai, de úgy látszik nem értette meg.
2014. febr. 26. 00:10
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
A barátod csak okos fiú és tudja, hogy ti lányok a rossz fiúk mellett maradtok, ha rendes fiú lenne hamar elhagynád vagy megcsalnád. Higyjétek el lányok, mi csak miattatok vagyunk bunkók. ;)
2014. febr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Beviz Elek ***** válasza:
37%

Akkor cseréld le a barátodat olyanra akit nem zavar.


A +8-10 kg neki nem tetszik.


Vajon valóban jobban mutatsz így vagy egyszerübb ezt mondani?

2014. febr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen magassághoz ennyi kiló kizárt, hogy sok legyen.

Mondjuk kivéve, ha valaki tényleg a kifejezetten sovány lányokat szereti.

2014. febr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Beviz Elek ***** válasza:
0%

2 számból nem lehet megmondani az alkatot.


Ez függ az eloszlástól, a csontozattól.


Emellett az sem mindegy, hogy mindezt milyen bör takarja.

2014. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Jol van, nem kell rinyalni. Tipikus noi rinya. Kefelni kell, es akkor majd lefogysz..meggyurjalak?
2014. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Add tudtára, hogy mindenki az értelmi szintjén tud megnyilvánulni! Legyen mindig kéznél egy hasonlóan bántó, de értelmes válaszod!
2014. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!