Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Nem szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nem szerethetek kettőt! Tinik, kíméljetek

Figyelt kérdés

Ékezetek nélkül fogok írni,úgy gyorsabb lesz...

Szoval...3evvel ezelott meg ismerkedtem egy sraccal.Iszonyatos modon a felhok folott jartam,nagyon szerelmes voltam.egy evre ra,megkerte a kezem,termeszetesen igent mondtam.sajnos meg romlott a kapcsolatunk,elkezdtunk nagyon sokat veszekedni,igy az eskuvo le lett fujva,szet is mentunk,viszont meg mindig szeretem,tartjuk a kapcsolatot is,tudom,hogy o is szeret,csak nem akarja,hogy megint az legyen a vege ami akkor volt,igy most nem akar bele ugrani,szepen lassan akarja felepiteni az egeszet.Na es itt jon kepbe a masik ferfi.iszonyat aranyos,kedves,ha akarok sem tudok veszekrdni vele,annyira edes.Szuleim nagyon a kullemre es arra mennek,hogy olyan ferfi legyen mellettem aki gazdag,jolnevelt,jokepu.nos az elso tokeletesen megfelelt,bar nekik meg o sem volt eleg jo,pedig 2hetente keresett masfel milliot.Ez a ferfi akit most ismertem meg,egy heggeszto ausztriaban,fizuban nem tudom mennyit keres,de nem is erdekel.masreszt a fogai sem olyan hu de rendezettek es mikor mutattam anyumnak egy kepet az volt a valasz,h ki az a csunya cigany gyerek? O szolt apumnak,apa pedig azzal jott,h en ilyen ciganyokkal ne foglalkozzak...nos azt hiszem kezdem megszeretni ezt a sracot,viszont meg mindig szeretem a volt volegenyemet es azt hiszem tudna ujra kozos jovonk lenni,de ezzel a masikkal is...Szerintetek mit kellene csinalnom?


2014. febr. 26. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nos, ha kettőt nem szerethetsz, de mindkettő iránt érzel valamit, akkor igazából teljes szívedből egyiket se szereted. Úgyhogy triviális válasz, hogy keress egy harmadikat. De ha mindenképp közülük választasz, akkor gondold végig, mi vezetett odáig, hogy szétmentetek a vőlegényeddel, és hogy ez megtörténhet-e újra (ha igen, akkor biztos lehetsz benne, hogy meg fog újra történni). A szüleid véleményét meg hagyd figyelmen kívül, felnőtt vagy gondolom, a te életedről te döntesz.
2014. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szüleid mivel foglalkoznak, hogy nekik a havi 3 milliós kereset is kevés????
2014. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tégy bárhogy, előbb utóbb úgyis megbánod.
2014. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Apa maganvallalkozo,anya pedig ugy mond belole el.csak mereszti itthon a segget... :/
2014. febr. 26. 11:43
 5/15 anonim ***** válasza:

Tegy barmit, de pasi ugyekben ne a szuleid velemenye legyen mervado.

Hisz nem ok fognak vele szeretkezni, vagy leelni vele eveket.


A nok szeretnek az elejen az anyagiakra meg kullemre menni, aztan megis rengeteg az elvalt, vagy rossz kapcsolatban elo no, hiaba gazag szoke herceg feher lovon a parja.

2014. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy vállalkozó... arra kérdeztem volna rá, hogy azon belül mivel foglalkozik.
2014. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagy kereskedese van,ill most keszul az etterem...
2014. febr. 26. 12:18
 8/15 anonim ***** válasza:
És miért lenéző azzal szemben, aki nem keres milliókat havonta?
2014. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem lenezo,csak a legjobbat akarjak.es azt,h sose legyen hianyom semmiben...
2014. febr. 26. 12:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem a milliók a legjobbak, hanem az, ha sose érzed szarul magad a párod miatt. Legalábbis szerintem...
2014. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!