Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. Szerethetek egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Szerethetek egyszerre két lányt?

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg:

21 éves vagyok 4 éve van barátnőm akivel nagyon szeretjük egymást nagyon jól elvagyunk sose veszekszünk minden jó vele és az életemet is eltudom vele képzelni.

Probléma annyi, hogy 1 hete találkozgatok egy lánnyal aki iránt szintén ugyan ezt érzem. Szexen kívül minden volt már közöttünk szóval megcsaltam barátnőmet de viszont se barátnőmet se az új lányt nem akarom elveszíteni. Mi tévő legyek ? :S segítsetek kérlek!


2013. jún. 10. 19:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
1. lépés h ott hagyod a csajodat!! Ha igazán szeretted volna, akkor nem szeretsz bele egy másikba. Amúgy meg gratulálni tudok, mert egy igazi érzéketlen k.csög vagy... Jobban jár a csaj, ha ott hagyod, legalább több évet nem pazarol egy ilyen senkiházira, aki 4 év után még annyi tiszteletet sem ad a másiknak, h elé álljon és bevallja, h megcsalta!...
2013. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
kloffoló?
2013. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek..ment a zöld kéz...
2013. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen, szerethet, de a csajodat te már tényleg "csak" szereted, kb. mint egy barátot és nem mint a szerelmedet. Csak a kényelem és megszokás miatt ragaszkodsz hozzá.
2013. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem a kiosztást kértem.. tudom h nem szép dolog de ez van sajna.

4 év azért csak 4 év fiatal vagyok élni akarok de őt sem akarom elveszíteni :/ 4 év alatt 1 nap nem volt, hogy ne találkozzunk annyira összenőttünk h az nemigaz.. szülei imádnak engem az én szüleim imádják őt.. minden tökéletes csak hát jött egy másik lány.. :/ és félek ha szakítok barátnőmmel 1-2 hónap múlva rájövök h mégis ő kell akkor nagyon nagy szívás:S

2013. jún. 10. 20:03
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
17 évesen nem voltál fiatal?? Barátom, erre a családi idilles dologra, meg arra h mi lesz a csajoddal akkor kellett volna gondolnod, mikor éppen megcsaltad. De hopp, fogadok, h akkor le se sz*rtad, csak arra gondoltál h neked milyen jó! Most már vállald a következményeket és viselkedj úgy mint egy felnőtt férfi, mert eddig csak egy 15 éves szintet ütsz, sőt még talán azokban is több a lelkiismeret mint benned!
2013. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Gyönyörű vagy, és önző. A barátnődet legalább hagyhatnád, hadd legyen boldog nélküled!
2013. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

sose volt lelkiismeretem, sose szerettem senkit és sose volt mellettem senki egyedül egy ember az akire azt mondhatom, hogy számít nekem és neki is számítok az barátnőm! meg 1 hete ez a lány akin forgok, hogy mi legyen.!


tudom, hogy csúnya dolog volt de viszont ez most hülyén hangzik de nincs lelkiismeret nem tudok szeretni! hiába szeretem barátnőmet. anyám 2 éves koromba apám meg 5éves koromba lépett le. sose volt családom, sose volt senkim. mindig csapódtam össze vissza mikor hol laktam mikor ki nevelt (intézet, nevelőszülők, távoli rokon..) egyedül erre tudom vissza vezetni az érzéketlenségemet :/

2013. jún. 10. 20:18
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez mind nagyon sajnálatos, de ha neked ekkora fájdalmat okoztak és tudod milyen érzés a rosszat kapni, akkor te miért csináltál rosszat annak, akit állítólag nagyon "szeretsz/szerettél"? Egy szó mint száz, nem kell magyarázkodnod, mert a bnőd nem tehet róla, ami veled történt a múltban és ha tényleg csak egy picit is tiszteled akkor elmondod neki, h mit tettél! Ne légy gyáva!
2013. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

de ha elmondom neki akkor elveszítem... és nekem csak ő van és ragaszkodom hozzá pluszba sose szeretném elveszíteni :/


amúgy furcsa, hogy még senki nem mondta h az új lányt hagyjam és foglalkozzak barátnőmmel :/

2013. jún. 10. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!