Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent a barátom fizet. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent a barátom fizet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hagyja, hogy bármit is fizessek, a fogamzásgátlómnak is ideadja az árát, kb 3 hetente kapok tőle ajándékot...

Utálom, ha bárki bármit fizet nekem, de ő ezt szívesen teszi. Gondolom azért, mert sokat van nálunk...


Kicsit sok már ez nekem, de hiába próbálok hatni rá fél éve, nem hagyja. Nem fogadtam el tőle eleinte pl a fogamzásgátlóra a pénzt, visszaadtam, aztán a fiókomba begyűrve találtam meg. Ráadásul úgy nevelték, hogy ettől úriember...


2014. febr. 26. 15:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt, az elejétől kezdve ilyen volt. Az első randin nem furcsálltam, aztán erősködtem, néha hagyott fizetni, majd bedurvult és tényleg soha nem hagyott fizetni! Volt, hogy a pénztárnál elém tolakodott és kifizette helyettem, mikor már elővettem a pénzt.
2014. febr. 26. 15:18
 2/11 anonim ***** válasza:
ha zavar, állítsd le, olyan mintha qurvának nézne vagy mi
2014. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát ez nálam is így van,mert ettől illedelmes egy férfi,persze azért nem kell túlzásokba esni....ahogy a barátod,az úgy kicsit tényleg sok


meg egy idő már unalmas is...


oké hogy ezt ő így látja,de ezt komolyabban próbáld megbeszélni vele,pl extrém eset:

mond azt neki,hogy ha a következő 2 hónapban egy ajándékot vagy 500ft-nél többet költ rád akkor szakítasz vele

2014. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már volt ebből kiabálós-szakítós veszekedésünk is... Semmi sem változott.
2014. febr. 26. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én párom eleinte ilyen volt, aztán mondtam neki, hogy ez nekem nem jó. Abbahagyta, néha egy-egy dolgot fizet, de nem szeretem és tiszteletben tartja
2014. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy férfit hagyni kell férfinek lenni... örülni kell ha így nevelték, ritka az ilyen! félreértés ne essék, nem szabad lehúzni, de attól h meghív ebédelni vagy moziba, nem kell kiakadni. Ha már nagyon zavar, akkor próbálj vele kompromisszumra jutni, hívd el te őt valahova, mondd el neki h most te szeretnéd állni, vagy pl én a párommal a fogamzásgátlót felesben vettem hisz mindkettőnk érdeke, és közös felelősség! kompromisszummal meg lehet oldani, beszélj vele :)
2014. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mostanában már inkább azt mondom neki, hogy ne menjünk sehova...

Volt olyan esténk nyáron, hogy elmentünk koncertre, előtte meglepetésből elvitt pizzázni, majd a koncert után gyrost ettünk, és beültünk egy pubba (ő erősködött..).

Örültem, ha 2x elmentem a pulthoz piát venni és végre fizethettem én.


Ráadásul ő nem otthonülős, és ha útközben megéhezik, akkor eszik, nem várja meg, míg hazaér.

2014. febr. 26. 15:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:Örülj neki és próbáld valahogy kompenzálni.Főzz-süss neki ételeket, ha máshogy nem megy és csak a pénzösszeg felét fogadd el.


Hidd el, hogy majd később rájössz, hogy rendes fickó, nagyon sok a sóher,smucig, aki 10ft-ot se költene a barátnőjére.

2014. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fehér lova nincs?
2014. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mit csinálj? hát örülj neki.

az én férjem meg hozzám se szól, nem visz sehova és még én fizetek ki mindent helyette...

2014. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!