Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy rendeznétek?

Figyelt kérdés

közel 3 évig voltunk együtt. a szakitás előtti hónapba adtam neki kölcsön több mint 100ezer forintot. később törlesztett belőle 40et majd néhány hét után szakított velem azzal az indokkal hogy kiszeretett belőlem és sokat féltékenykedtem. kulturáltan váltunk szét, megbeszélve a dolgokat, azt is mondta, mihelyst lesz pénze visszaadja a tartozását. kb 2 hétre ráírtam, hogy mikor kapom vissza majd válasz nélkül letiltott. felhívtam telefonon majd kiderült hogy elhagyta, megadtam a megtalálónak a lakcímét és vissza is lett adva. ezután többször hívtam de 3-4 kicsöngés után kinyomta. viberen beszélgettünk, játszotta a hülyét, hogy ő nem tartozik nekem semmivel, ő tartott el engem (megjegyzem 1 doboz kotont nem vett a 3 év alatt, mikor mentünk bárhova kivètel nélkül én fizettem, még nyaralni is elvittem Görögbe amibe szintén 1 forintott nem adott), szerinte én egész nyáron munkanélküli voltam és nem is tudtam volna neki kölcsönadni miből (megjegyzem havi 200+210órána melóztam) stb majd teljesen felbaszott, oltogattuk ehxmást mimden létező trágár szóval. azóta be se kapcsoltam vibert mert leszarom mit írt vissza az utolsó üzenetemre, amibe megírtam neki hogy mekkora féreg kb 25sorba.

nem tudom mit tehetnék de nem szeretném hogy szó nélkül megússza azt, hogy meglopjon és még neki álljon feljebb játszva az1áldozatot. 19f 19n



2014. febr. 26. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Idióták vagytok mindketten. Így haltok meg.
2014. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Jelentsd fel! Megnézném, hogy szabadulna meg a rendőröktől is. Feljelentheted és akkor szívhat, mert így semmiképp nem látod viszont a pénzed. Igen ennyiért is feljelentheted!
2014. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nyilvánvalóan mindenkit érdekelt a véleményed. kérlek folytasd esefuttatásod, nagyon érdekes.
2014. febr. 26. 20:27
 4/6 A kérdező kommentje:
2. nincs semmi papírom róla. mi okon jelenthetném fel?
2014. febr. 26. 20:28
 5/6 Moszuke ***** válasza:

én úgy rendezném, hogy tanulópénzként fognám fel az esetet.

pasi letilt, (már el se olvasd mit ír vissza) fejben helyrerakni az érzelmeket és önismeret fejlesztés, hogy a jövőben ne forduljon elő még egyszer hasonló szitu..

ezzel többet nem tehetsz. ha tanulsz belőle az a legjobb amit kihozhatsz ebből.. a bosszú és egyéb gyerekes baromságok csak megrekesztene ezen a szinten, persze ha neked ez jó akkor tessék.

2014. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már rendbetettem a dolgokat fejbe. lassan 1,5-2 hónapja ez az eset. most érzem, hogy tennem kell valamit.
2014. febr. 26. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!