Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy inkább a lányok dicsérnek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időbe egyre több megjegyzést kaptam a külsőmre, és ezt fiúktól. Egy ideig nem érdekelt, de miután akárhogy próbáltam megvédeni magam, és így is kaptam, így már eléggé rosszul érzem magamat.

Hiába öltözök ki szépen, a lányok közlik, hogy nagyon szép vagyok, meg nagyon jól nézek ki, de a fiúk meg...

Van barátom, és ha Ő dicsérne, semmi bajom nem lenne, de sokszor Ő is olyan, mint a többi fiú: leszólja viccből a hajamat, és akkor dicsér, ha a többi lány is.

De más lányokat(pl a barátnőimet) meg megdicséri.

A barátnőm múltkor begöndörítette a haját, és közölte vele a barátom, hogy milyen jól áll neki. Én hiába csinálok bármit a hajammal-nem szereti ha feltűzöm, ha göndör akkor közölte viccből, hogy olyan, mint az ázott kutya.

Múltkor közöltem vele, hogy kiöltöztem-az volt a válasza, hogy szép vagyok. Aztán közöltem, hogy az xy lány a kedvemért öltözött ki. Meglátta a lányt, és olyan hangsúllyal mondta neki, hogy: "Milyen csinos vagy!", hogy ott álltam, és csak néztem magam elé. Tényleg mindegy, hogy mibe vagyok, egyszerűen csak a lányok dicsérnek....és nekem nem kell a többi fiú dicsérete, csak a barátomé. Megjegyzi, hogy szép vagyok, de ez olyan "sablonosnak" tűnik. Kezdem úgy érezni, hogy bűnronda vagyok.

Tényleg bennem lehet a hiba?


2014. febr. 26. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Közöld vele a problémát. Arra való a csőröd...
2014. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy paraszt! Mond meg neki, hogy ez nagyon sértő amit művel esetleg egy esélyt kaphat de többet nem! Ha nem hagyja abba hagyd ott mert csak szórakozik.
2014. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:

Tényleg mindegy, hogy mibe vagyok, egyszerűen csak a lányok dicsérnek....és nekem nem kell a többi fiú dicsérete, csak a barátomé.----> valószínűleg csak tőle nem fogod hallani.

Lehet h az a legfőbb számodra, de úgy néz ki már megszokás lettél neki. És nem képes arra, hogy bizonyos téren odafigyeljen rád. Magasról tesz rá.

2014. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már mondtam neki, hogy jobban esne, ha többet bókolna, de nem lett hatása. Nem érti, miért kellene minden nap. Nem kellene minden nap, és el is mondja, hogy szép vagyok, de ha másokat úgy tud megdicsérni, akkor engem miért nem? Hiába mondja, hogy szép vagyok, egyáltalán nem úgy mondja, mint másoknak. és sokszor túlreagálok dolgokat, de ezt sajnos nem.

:( Én is ettől félek, hogy megszokás....de akkor meg lehetek akármilyen szép, csinos....:(

2014. febr. 26. 21:19
 5/5 ASOT ***** válasza:

Akkor venné, észre ha más pasiktól hallaná azt, hogy milyen csinos szép szexi vagy...akkor egyből kinyílna a csipája :)


Amúgy erre nincs konkrét megoldás. Ez egy alap emberi értelmesség, intelligencia, Figyelmesség!

Ami benne nincs meg.

Az új az mindig más. De ha azt is megkapná akkor náluk is így történne minden.


Feltéve, ha tényleg nincs veled probléma ha tényleg nem hisztizel sokat és tényleg olyan vagy amilyennek írod magad. ergo nem vagy kiborító hisztis a számára. Ha nem akkro sajnálom...de egy kissé parasztot fogtál ki...

2014. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!