Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a nőknek ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a nőknek ha egy pasi nem fut utánuk, nem nyalizik hanem inkább megközelíthetetlennek tűnik? Viszont ha bármilyen kis kapcsolatba kerülnek akkor udvarias, magabiztos, segítőkész de mégsem hódol be a nőnek?

Figyelt kérdés

Én ugyanis ilyen vagyok. Nem volt sok barátnőm, mert a hosszú kapcsolatok híve vagyok, nem állok csak össze valakivel azért hogy ne legyek egyedül vagy szórakozzak kicsit. A barátaim szerint sok kihagyott ziccerem van, mert túl megközelíthetetlennek tűnök a nők számára, szerintük azt hiszik házas vagyok.

Leírom a viselkedésem: nem szoktak csorgatni a nyálam egy nőre sem. Pl. ha a munkatársaimmal vagyok, ők látványosan stírölik a kolléganőket, én ebből kimaradok. Úgy vagyok vele hogy megnézem, de minek bámulni meg kibeszélni. Ha akarok tőle valamit vagy ő tőlem, akkor majd kialakul. Szerintem ez a nyálcsorgatás szánalmas.

Ha van valahol egy nagyon jó nő aki tényleg bejön nekem is, nem szoktam körbeugrálni, nyalizni neki. Ránézek egyszer, a szemébe, felmérem a terepet, közlöm vele így hogy bejön (talán még egy félmosoly). De utána nem stírölöm, nem loholok a nyomába. Ha valamilyen módon egymáshoz szólunk, pl. megkér valamire akkor kedvesen segítek, de attól még utána nem járok utána mint egy pincsi.

Az eddigi párkapcsolataimban maximálisan bejött a dolog. Minden barátnőm férfiasnak tartotta a viselkedésem és imponált nekik hogy nem olyan vagyok mint a többi pasi. Pl. többnek is udvarolt a leírt loholós, nyalizós módszerrel pár kockahasú szépfiú, de inkább engem választottak, mert úgy érezték "van bennem valami".


Most nincs barátnőm, de sejtem, sőt tudom hogy bejövök több ismeretlen csajnak is akiknél amúgy nem sok esélyem lenne csupán a külsőm alapján. Van egy nagyon szép 26 éves nő, 10-ből 9-es. Udvarolgat neki hevesen egy magas, jóképű, kigyúrt gyerek. Ha megjelenik, azonnal rátapad, bókolgat neki, le se száll róla. Azt vettem észre hogy hiába néz ki jól a srác, már elege van abból hogy rászállt. Amikor meg én csak odaköszönök neki, több érdeklődést veszek észre, mint amikor a másik gyerek percekig untatja.


Ti hogy vagytok ezzel? Szerintetek jól csinálom a dolgokat? (szerintem igen, nem azért kérdezem mert nincs önbizalmam). Csak érdekelne hogy látatlanban mit gondoltok.


2014. febr. 24. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont emiatt ment a sírás pár kérdéssel lejjebb...Ha nagyon jó pasi vagy rosszfiú akkor tetszik nekik amúgy nem
2014. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálod ezt a dolgot. :)

Én is előbb figyelek oda az ilyen viselkedésű pasikra,mint aki látványosan hajt rám. :D

2014. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
tudnám a p.csáért kell játszadozni a másik emberre...
2014. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor működik, ha amúgy téged akar. Ha így lenne, akkor meg nem kéne trükkökhöz folyamodnod.


Ha nem akar alapból téged, akkor ez sem fog rajta változtatni, hanem egyszerűen nézelődik tovább a többi 100 udvarlója között. Inkább csak megerősíted benne, hogy nem vagy opció.

2014. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok, csak nőben. Szóval nem biztos, hogy pl. nekem ez bejönne, és itt nem a nyálcsorgatásról van szó, hanem arról, hogy ha tetszek valakinek, akkor igenis keresse a társaságom. Ha nem tenné ezt meg, akkor nem is tudnám, hogy akar-e egyáltalán valamit tőlem.
2014. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és szerintem nagyon jól csinálod. Valóban idegesítő, ha valaki mindig az ember nyakában lohol. Sok férfi azzal, hogy mèzesmázoskodik elvárja, hogy ezt viszonozza a nő, pedig ő nem kérte. Az a jó, ha látom, hogy a férfi tisztel, én is őt és így egyenrangú felekként már lehet ismerkedni. Nem csodálom, hogy több nőnek is tetszel a környezetedben. A csinos nők pláne megszokták, hogy az egywzerűbb pasasok egy kisebb dekoltázsra is csorgatják a nyálukat, ami eléggé kiábrándító. Szóval hajrá!
2014. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek alapján...


"Most nincs barátnőm, de sejtem, sőt tudom hogy bejövök több ismeretlen csajnak is akiknél amúgy nem sok esélyem lenne csupán a külsőm alapján. Van egy nagyon szép 26 éves nő, 10-ből 9-es. Udvarolgat neki hevesen egy magas, jóképű, kigyúrt gyerek. Ha megjelenik, azonnal rátapad, bókolgat neki, le se száll róla. Azt vettem észre hogy hiába néz ki jól a srác, már elege van abból hogy rászállt. Amikor meg én csak odaköszönök neki, több érdeklődést veszek észre, mint amikor a másik gyerek percekig untatja."


... nyilván jól csinálod.


Azért ha akarsz is valakit, előbb-utóbb nem árt jelezned felé, hogy szimpatizálsz vele, mert különben tényleg lehet, hogy elmulasztod a lehetőséget.

2014. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!