Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ti elvárjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti elvárjátok, hogy a párotok sokat költsön rátok, drága ajándékokat vegyen nektek?

Figyelt kérdés

A kérdés apropóját egy meglehetősen anyagias lányismerősöm adta. Teljesen alapnak tekinti, hogy a (gazdag) pasija megvesz neki mindent. Nemrég azzal dicsekedett el, hogy milyen drága ruhát vett neki... nekem ez fura volt, én biztos nem vetetnék magamnak ruhákat a párommal. Eddig max. arra kértem meg, hogy vegyen nekem csokit, ennél többhöz biztos nem lenne pofám. Annak örülök, ha kapok tőle valamit születésnapomra, karácsonyra stb, de nem kell, hogy ez nagy dolog legyen. Érdekesnek találom, hogy egyes lányok számára meg magától értetődőek az ennél magasabb anyagi követelések is.

Ti hogy vagytok ezzel?


2014. febr. 27. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, mert mintha ez kellene egyet jelentsen a szeretettel. Nekem az is elég érezteti, sőt a legfontosabb, ha meg is lep akkor az a legjobb ő alkotja meg a kedvemért. Talán egyszer részem is lesz benne. :)
2014. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.


Én biztos nem tennék ilyet a barátommal, de ebben az is közrejátszik, hogy körülbelül ugyanolyan az anyagi helyzetünk, így mi is csak a különleges alkalmakkor lepjük meg a másikat.


Ugyanakkor, ha a barátom jelentősen jobb anyagi helyzetben lenne nálam (alias gazdag) akkor lehet, hogy nem utasítanék el egy-két drágább ajándékot, vagy ha tényleg valamire nagyon szükségem lenne, akkor besegítene, hogy megvehessem.


Szerintem ez nem rossz. Hiszen ez is az udvarlás egy fajtája a férfi részéről és ha megteheti, akkor tegye meg a nőért, akit szeret. Viszont, ha ezt a lány kihasználja... nos, akkor az a leányka személyiségét tükrözi. :)

2014. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy! Nem vagyunk gazdagok, nem is nagyon tehetjük meg, hogy horribilis összegeket költsünk ajándékokra. Egyébként ha jobban állnánk anyagilag, nyilván többet is költenénk egymásra, de nem azért, mert valamelyikünk elvárja, hanem mert szeretünk egymásnak örömet szerezni minden módon.
2014. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sokat,de egy mozi,vacsora,ajándékok szülinapkor,nnévnapkor,karácsonykor és nőnapkor férjen már bele neki! Plusz néha meglepetésként kedves gesztusból 1-1 csoki, vagy szál virág.
2014. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A pasi az anyagi lehetőségeihez mérten ajándékozzon meg.

Ha csóró melós akkor is csak futja egy szelet csokira, vagy virágra, nem?


Ha meg magának meg tudja venni a Cayennet akkor nekem ne essen nehezére egy M3-ast adni. Meg ha azt akarja, hogy szép legyek akkor tegyen érte. A fittnessz szalon a hajvarrás és a körmös nagyon nem olcsó játék. És én neki vagyok szép. Akkor meg a legkevesebb, hogy költ rám.


És nekem nem elég, hogy kinyal orgazmusig. Azért én még nem nyelem le szopás után.

Ha igazán szeret, akkor nem csak a lehetőségeihez mérten költ rám, de nagyobb arányban. azaz nagyvonalú. ezzel is kimutatva, hogy mennyire vagyok neki fontos. Ha csak annyit vet oda nekem ami már neki fölös akkor nem értékel, akkor én csak egy kis luk vagyok akit arra használ.

A virágot is nem csak öntözöd, de ápolod, fényre rakod, gondozod, hogy szépen virágozzon. És én egy virág vagyok, aki szeret virágozni, ha értékelik.

2014. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vagy inkább művirág. Elég gáz, ha egy nőnek a műhaj, műköröm, műszempilla és a műmell a legnagyobb vonzereje.
2014. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

na ja...

ha te virág vagy akkor jó mélyre ásnálak.

2014. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát várj, mesélek én jobbat. 15 éves! voltam, mikor volt egy barátnőm, aki nyíltan azt a filozófiát követte, hogy ő nő (15 évesen...), tehát én megveszek minden szart, amit szeretne, ő pedig a testét adja. 15 évesen, érted? Egyébként anyagias nőkkel már csak azért sem kezdek, mert sok esetben ugyanazt az árut olcsóbban megkapom, úgy, hogy szinte bármilyen szexuális kívánságomat teljesíti (értsd: prostituált), ráadásul törnöm sem kell magam. Aki pedig a szerelmet akarja megvásárolni, illetve megvásároltatni, az nem szerelmes, ilyen egyszerű. Ha valakivel összeköltözöl, és összekötitek az életeteket, együtt terveztek, és mindkét fél egymásért is tesz kölcsönösen, akkor egyáltalán nem probléma, ha a férfi anyagilag dominál, vagy többet nyújt ilyen téren, de ez már egy másik dimenzió.
2014. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én párom jobb anyagi helyzetben van mint én. De soha nem kértem tőle semmit és az elején leszögeztem, hogy nem kellenek drága ajándékok, nem szeretem frusztrál, ha nem tudok annyit vissza adni amennyit kapok. Mi az, hogy egy virágot ápolni kell? Pénzzel? Na pont az ilyen nőktől van hányingerem mint az a válaszoló. Az ilyen nőket meg kell alázni, nem ápolni, szeretni..Egy úriembernek a tetteiben, szavaiban nyílvánul meg, hogy az-e vagy sem, nem abban hogy milyen vastag a bukszája. Egy kapcsolatban az a fontos, hogy viszont szeretitek-e egymást nem az, hogy minden sz@rt megvegyen. Nem szeretem ha meg akarnak vásárolni és nem is hagyom. Kisregényt tudnék írni de nem teszem :D
2014. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló!


Ha én gazdag férfi lennék és az utamba kerülnél, nem kérném, hogy nyeld le, hanem ráverném az arcodra, lehugyoználak és otthagynálak, kalap-kabát. Mert ezt érdemled. A saját anyagi jólétét mindenki teremtse meg maga, és ne várja másoktól a p!nájáért cserébe. Arra ott vannak a prostik...te is az vagy csak drágább, és butább

2014. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!