Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz végre rendes kapcsolatom, ahol bízhatok a páromban?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a barátommal. Nem tudom magam túltenni rajta. Ha csak arra gondolok, hogy ő már mással lehet elönt a méreg, és később a szomorúság. Szokatlan lenne mással ismerkedni, mert még mindig szeretem, és nem is bíznék meg másban. 23l
2014. febr. 27. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az előz kapcsolatokat mindig el kell felejteni. Semmi értelme, azokból levonni a következtetéseket, mert akkor ez lesz a vége...

Azért, mert pasidnak ennyi esze volt, attól még ne általánosíts. Nagyon sokan vagyunk pasik, akik arra várnak, h végre valaki bízzon bennünk, és fordítva.

Bár ha még mindig érzel valamit az exed iránt, akkor inkább hagyd a pasizást, ismerkedést, előbb próbálj meg lenyugodni, elfelejteni. Nem kell mindig kapcsolatban lenni. :)

2014. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Még mindig szeretem. Amikor volt egy nagy szünet, akkor sem tudtam elfelejteni.
2014. febr. 27. 19:09
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha szenvedsz ettol,akkor probald elfoglalni magad, fizikailag lefarasztani (pl.konditerem) ,hogy ne a lelki fajdalomra koncentralj , kutass fel az ismeroseid kozott egy - lehetoleg ferfi- baratot,akinek kibeszelheted a problemaidat es aki nem erzi ugy,hogy ki akarja hasznalni a gyengesegedet. Jarj tarsasagba,jarj szorakozni . Nem kell azonnal pasik utan futni ,de legy befogado az erkezo bokokkal es erezd ,hogy egy gyonyoru,hatarozott no vagy,aki kepes felulkerekedni a csalodasain.
2014. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezért nincs senkim!
2014. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A barátaimat eléggé kerülöm. (Igaz nincs sok.) Már nagyon unják a problémámat. Fáj nagyon beszélni a fiúról.
2014. febr. 27. 19:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy faj beszelni rola ,de ha magadban tartod,akkor felőröl . Hidd el,mindig,mindent ki kell beszelni,ha tul akarsz lenni rajta. Ha a barataidnak elege van ebbol,akkor nem a barataid . Ha nincs mellettem egy hasonlo helyzetben az egyetlen lany baratom ,akkor sok orultseget csinaltam volna mar .
2014. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23 évesen már több eszed lehetne
2014. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nőj fel!
2014. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!